Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jaké to je? Má cenu to kupovat v EA? Nebuďte mrchy a napište dojmy :-D

    • Vojtzech

      Jak  již psal Jerzy37, pokud jsi fanda tak určitě. Pokud ne, tak se raději podívej na nějaký video, jestli ti ty změny za koupi stojí. Je to Warband s lepší grafikou, vítanými vylepšeními v kampani a mnohem lepšími souboji, obléháním a AI.

      • Jestli jsem fanda? Jasne ze jo, nahrál jsem v jedničce mraky hodin  na nejrůznějších modech. Šlo mi spíše o to jestli to není nehratelny nedodelek ale jsem nyní zklidnen a už se to tahá na disk. Dík za reakce. Zítra se budu věnovat tomu, co je v životě nejlepší.... Jak psal v jiné diskusi kolega:-D. Snad tam bude i ten lamentation of their women.

    • Jestli jsi fanda předchozích M&B, tak jo! ;) 

    • zatim to je spis evoluce nez revoluce

  • Tak sem se na to těšil a hned v tutoriálu mi ti trenéři dali takovej klepec, že jsem to musel jít rozdejchat 😯 Tough love...

    • Vojtzech

      Nápodobně, boj s mečem a štítem jsem ještě zvládnul, ale s obouručákem a kopí mi nařezal i ten jednuchej trenér. Asi po dvacátým pokusu, kdy jsem konečně sundal jednoduchýho, mě veterán sundal na dvě máchnutí :-D

      • fungujou ty ,,trening oblasti,, i na zisk expu jako ve warbandu ? Podle me ne, nebo aspon jsem nezjistil jak :)

        • Vojtzech

          V tý úvodní tréningový lokaci to určitě nejde, to jsem zkoušel. Možná že to nejde jen u tý počáteční, ale žádnou jinou jsem zatím nenašel, tak to nemůžu ověřit.

  • Tak a kdo to už hrál, vylepšili umělo intelgenci nebo zase sám na koni obklíčím celou armádu?

    • Vojtzech

      Je to lepší, když nastavíš tu pokročilejší AI, tak armády choděj ve formacích a skupinách. Bojujou mnohem líp a lučišníky už nepřečůráš běháním do strany. Obléhání už taky není jen o tom stát u žebříku a kosit všechny, co vystrčí hlavu. Útok probíhá z více stran, lučištníci se schovávají za barikádami a zdmi.

    • minimalne skupiny sedlaku se daji obklicit na koni jednoduse

      • Toho jsem se bál, teď jsem koukal nějaký gameplay a zas jak ovce v chumlu za postavou namísto toho aby se rozdělili.

        • Tak rozdeleni nic neresi...ono sedlak s vidlema proti lukostrelci na koni nic neudela. Samozrejme situace kdy 30 sedlaku beha za mym hrdinou na koni, zatimco je kropi mi lukostrelci je taky divna :D ale pri vetsich poctech nepratel se mi celkem stava, ze ,,naagruju,, jen mensi cast a zbytek pokracuje proti mym jednotkam.

  • KrPa

    Vsichni to porad chvali, ja sem nainstaloval 1 dil a po uplne zbytecnem tutorialu me to hodilo do mapy a uc se  hru sam... Po 3 smrtich za 5 min ta hra sla z disku.

    • Hra prakticky nemá tutoriál, ale dnesk v době internetové snad není problém si nějaký vyukový materiál obstarat.

    • Bumtaratabumbumbum

      Warband je na začátku docela těžká hra (zvlášť pro začátečníky), přesto rozhodně stojí za to u toho vydržet, protože když se člověk do toho dostane, tak nabízí mnoho a mnoho hodin parádní zábavy.

      • KrPa

        a jak se do toho mam dostat, kdyz tam neni zadny tutorial??

        • Bumtaratabumbumbum

          Můžeš třeba mrknout na nějakej stream jak to někdo hraje, můžeš mrknout na nějaký videa tips for newbies a podobně. Těch videí je mraky už i k Bannerlordu. Nebo to můžeš zkoušet cestou pokus omyl a uvidíš jak to půjde. Na začátku je obecně třeba dávat si velký pozor na jakékoliv bandity, dokud nemáš slušnou převahu, moc se do ničeho nepouštět a jen objíždět vesnice a rekrutovat sedláky. Až jich budeš mít dost, můžeš vytáhnout na nějaký bandity. Spousta sedláků ti bude stále umírat, ale Ti co přežijou budou získávat zkušenosti a postupně je budeš vylepšovat v silnější jednotky.

  • ááááá, tolik let čekání a na tom steamu to NEJDE PŘIDAT DO KOŠÍKU, neeeeee!!!!!

    • Ghost47

      Taleworlds web dole, platební brána Steamu dole, asi je o to trošku zájem :)

      • ja se uspesne proklikal, i kdyz to chvili trvalo ;]

        • Ghost47

          Už taky. Čas vrátit se k tomu, co je v životě nejlepší... rozdrtit nepřítele, hnát ho před sebou a poslouchat nářek jeho žen :)

          • Mno tak se povedlo, tahadlo tahá, tak snad již brzy ve virtuálu 😱

            • 25%! Já to snad nevydržím :D :D :D!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit