Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

    No moc nevim o cem pises. 

    Muj postoj je ten,  ze stejne jako Last of Us 2(jednicku sem dojel 2krat)  si to nikdy nezahraju,  zbytku bych poradil,  mejte svuj nazor. 

  • Derp_1337

    Tak třeba u TLOU2 bylo všem hned jasné, že to je vynikající hra.

    Ti "kritici" byli jenom afektovaní internetoví aktivisté, kteří nedokázali snést myšlenku, že by se 2 dívky mohli líbat a nebo mít sex. Obyčejný hate war. (tímto posílám pozdrav pro TheGGG)

  • Derp_1337

    ^ tvůj komentář vypovídá o tvém názoru: "Očekávál jsem třetí sestoupení Ježíše Krista a on nesestoupil. Jsem zklamán."


    Co ti na tom mám říct? Vesmír je takový jaký je a ne takový jaký by jsi ho chtěl mít ty. Je potřeba ten fakt akceptovat a brát věci takové jaké jsou.

  • Lukass

    Tak nato ze tam neni polovina veci,  a jeste to neni ani rpg,  docela dobry

  • No vzhledem k prodejům ani tak ne? Vždyť mám pocit, že ty prodeje překonaly očekávání i samotného CD projectu, ne? A jen preordery zaplatily celý vývoj. Ty peníze co to po vydání vydělalo v tý firmě pořád jsou.

  • Asi tak. Na PS4 dohráno dvakrát a bez problémů. Jediný důvod proč jsem to hned nehrál potřetí je příslib next gen verze do které si to nechci komplet ohrát.

    Na tuhle hru se šlo prostě s dvojím metrem. Takové Disco Elysium Full Cut vyšlo v mnohem horší podobě a bylo kolem toho nějaké haló? Nad padáním, mazáním savů, chybějící hromadou dialogů, nedohratelnými questy, dlouhými loading, sekajícím se zvukem, ovládáním neregistrujícím povely, apod se prostě mávlo rukou. :-D

  • A naplnilo se

  • Grifus

    Vrátit peníze musel chtít snad jen někdo z konzole. I když i na PC nebyl ze startu Cyberpunk bezchybný a ani teď zdaleka není (nikdy nebude), neuvažoval jsem o vracení. Mě ta hra prostě bavila téměř 50 hodin i přes všechny bugy, nedodělky i chybějící slibované věci. Rád si zahraju i DLC, ale dávat jim za ně peníze nejspíš nebudu.

  • Phillios191

    30 tisíc lidí? Tak to je nic :D

  • rejmank

    Do ceny akcii je promitnuto i ocekavani a to bylo pred cyberpunkem fakt velke. 

  • To je prostě stará nerezavějící pravda, že kritici jsou slyšet vždy ze všeho nejvíc, ale vůbec o ničem to nevypovídá. Naopak bych řekl, že čím silnější kritika, tím větší úspěch. Tady to je Cyberpunk, předtím to bylo TLOU 2, či nové Bávo s jejich ledvinkama, které přes horentní kritiku mají nejvíce předobjednávek. 

  • Tak to bylo vcelku jasné. Rekortní tržby, rekordní zisky, akcie pořád padají dolů. Myslím, že je čas přikupovat? Protože jak se vydá next gen W3, next gen C2077, pár dalších updatů, free DLC a oznámí zase něco velkého (třeba jen velké DLC pro C2077), tak bych řekl, že cena poletí nahoru.

  • malachi

    takže sa nič strašné-liquidačné😀..nestalo😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit