Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tommyx281

    A zase si dělají z hráčů testery, kteří musí platit za to, že se podílejí na vývoji hry.

    • Bumtaratabumbumbum

      Musí platit? Copak on někdo někoho nutí si to v předběžném přístupu kupovat? Já teda nevím, ale ignorovat předběžný přístup a počkat si až na vydání mi přijde jako regulérní postup.

  • Jack1947

    Tohle fakr chápu by asi nevyšlo kdyby to nebylo... Erly ale podle mě zrovna taková hra na tom bude ve  finále tratit nejvíc.

  • KrPa

    dam radeji prednost Solasta: Crown of the Magister

    • Bumtaratabumbumbum

      Přesně tak. Na Solastu se opravdu hodně těším.

    • KrPa

      ten artus vypada jako dalsi tuctove fantasy rpg, kdyby tam nebyly ty jmena, tak to nema nic spolecneho s legendou, to nemuze nekdo udelat poradne rpg s lehkou fantasy neco na zpusob filmu excalibur?

      • mě obecně chybí žánr soft fantasy v rpg, přijde mi že za posledních 20 let je všechno pořád jen víc přitažený za vlasy.. až se mi do toho nechce

        • KrPa

          cekal jsem, ze KC:D tomu da kopane, ze jde vytvorit rpg bez fantasy ale ocividne jsou zapadni studia posrana

          • To je reálně ještě moc brzo, vždyť jak dlouho trval vývoj KC:D? Jestli někoho inspiroval úspěch KC:D, a začal hned, tak by se dala teprve očekávat nějaká oznámení.

          • podle mě je problém v tom, že AAA studia s velkýma producentama nerozlišují publika a míří na všechny, což je blbost, nemůže pak vlastně vzniknout nic dobrýho. Prostě někdo kdo hraje fortnajt není schopnej udržet pozornost u něčeho náročnějšího (a je pravda, že jsem v tom sám každej rok horší, to se přiznávám), vyžaduje neustálý audiovizuální stimuly, zpropadenej wow efekt, a vůbec všechno to pozlátko co přišlo asi s hrama pro telefony, který míří na děcka. A pak je tu herní harcovník, já třeba začal hrát až v devadesátkách, ale jasně že jsou tu mnohem starší. A celý roky hrajem hry a máme tyhlety víc nebo míň šáhlý názory, a představy o tom co chceme. A potom to studio se snaží dělat hru, která bude vyhovovat mě i tomu fortnajtovi. A co vznikne? Bezobsažnej kočkopes, kterej nikoho nenadchne a neurazí, těžko mu něco vyčítat když vydělá $$

          • Jack1947

            To bych bral ale asi to není moc žádané.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit