Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Theatre of War?
  • S touto grafikou nech urobia novy Commandos (2) !!
  • nejlepsi je Men of War, na to se ani CoH nechytá
  • zlatý Blitzkrieg 1, tady podle videí to jezdí jak formule 1. Měli se inspirovat datadiskem Kursk, asi nejlepší co kdy vyšlo.
  • no to je paradox jelikoz si pamatuju jak si lidi u Blitzkriegu 2 stezovali ze se hejbou hrozne pomalu .... nedej boze sudden strike *1*
  • Já bych raději bojoval třeba hodinu i klidně víc, prostě aby to byla pořádná bitva, toto asi bohužel nebude můj šálek kávy. *9*

    Za měsíc má vyjít Act of Aggression, tak třeba to nemusí být špatné, uvidíme, ale rád už bych si zahrál po dlouhé době bojovou strategii.
  • Souhlasim je to vsecko moc rychle ty jednotky, artillery je instant strike coz je taky docela onicem.
    CoH 2 je CoH 2 :)
  • Magister_Peditum
    Nejvíc mě na tom zatím (z videí) odrazuje ta rychlost. Tanky se tam pohybují, jak formule 1. Chápu, že to není simulátor, ale to i z CoH mám v tomhle smyslu lepší pocit.
  • Mapy jsou opravdu male hlavně v MP, kde dobýváš základny ale zase je to na čas, takže vzhledem k tmou jsou mapy přiměřené velikosti.

    Ale nebal bych se toho ja to hraji již několik měsíců a je to opravdu zábavná hra co mě věak trápí jsou neustále výpadky a nemožnost lognutí se dohry, ale je to beta takže se není čemu divit.
  • VaZqeZ_EU
    Kdyby s touhle grafikou udělali spíše tahovku (Company of Heroes nebo Men of War to stejně nepřekoná), tak bych se vůbec nezlobil.
  • Na tu hru jsem se těšil, do nedávna i dost sledoval, protože si chci zase po delší době koupit strategii hlavně kvůli MP... s tím přichází má otázka, třeba i pro to, co hrají nebo hráli alfu.

    Zdá se mi to, nebo jsou ty mapy strašně malé? Nebo třeba sem viděl jen malé mapy a budou nějaké větší?

    Na tak malých mapách, jaké se mi zdají, by mě to bohužel po pár hodinách přestalo bavit. *10* *9*
    Děkuji za odpověď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit