Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Nemám rád, tydle korejský snahy napodobovat japonce. No, nikdy jsem žádnou korejskou hru nehrál, ale jestli dělaj tak dobrý hry jako filmy, možná je načase začít něco od nich pařit.
    • Jack1947
      No ale možná ne tohle teda pokud nejsi vyznavač téhle grafiky *4*
      • TheGGG
        taky to může být první a poslední hra, kterou v koreji vydaj, tak by si to zahrát měl.
        • Jack1947
          Kvůli tobě ne? NE! *7*
        • Korejci vydali víc her než češi ty chytráku *15*
  • podobné Home, Neverending Nightmares a ještě tý jedný divný... takže za mě jo :)
  • neberte to ako troling, ale to vážne niekoho vystraší komixová grafika?
    • Jack1947
      Popravdě řečeno takováhle grafika mi způsobí mnohem větší noční můru než celá hra, to jí ani nemusím hrát. *3*
      • No jo další kašpar, co ví o stylu Manga úplné prd, ale je strašně proti, protože to ted letí, že? Já také nemusím ten nový styl kam se manga ubírá, ale na staré kreslíře nedám dopustit to jsou hošíku legendy s nezkutečným talentem co se týče kresby. Raději si něco nastuduj než začneš vypouštět tyhle ho.na.
        • Jack1947
          A jeje někomu sem šlápl na mango, protože nemám rád až moc kreslenou grafiku a tak tak vypouštím H---vna? aha tak to jo.
    • záleží na tvý úrovni empatie...
  • Takže White Day 2.0, ale proč ne. Asijských hororů neni nikdy dost. Obzvlášt na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit