Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad vyde čeština pak si ji koupim nevite nekdo jestli bude. *8*
  • fanatic
    Hral jsem jen I a II, takze tesim se az zkusim zaklad. *4*
  • Jen potvrzujes, stejne jako ten nad tebou, ze dbil je tvoje druhy jmeno, prid, nadelam ti na 100ruznych zpusobu, pokazdy za 10Ecek, vyhodny ...
  • Thorar
    V časáku nebyla Anniversary verze, ale klasika, kterou už mám na steamu, čemu na tom nerozumíš :-)
  • deridon
    i kdyby to stálo 146136135121€, tak ti to může být jedno ne? je to jeho věc a rozhodnutí.. pro fanoušky serie je to pochopitelný, že si to pořídí.. 2 další "gamesky" nikoho nezajimají, na Steamu jsou pořád slevy
  • Pochopitelne, de…bil jako ty za ni da 5x vic nez by musel, protoze stim casakem dostane jeste dalsi 2-3 gamesky ...
  • Taky mam předobjednávku a chci i Fable 2 na PC :-)
  • Doufá že vznikne čeština pro tuto verzi hry pak pořídim.
  • Ok zapátral jsem a pravda je, že ty změny jsou dost o ničem. Víceméně pár nových předmětů, stříbrných klíčů a těch mluvících dveří a pár potvor. SPOILÉÉÉR: Taky se přidali nějací hrdinové: ta brylatá baba (briar rose) a ten seschlý dědek Scythe (nebo tak nějak), možes se stát starostou v Bowerstone, vyřešit vraždu té segry Lady Grey, byl přidán nový boss a hlavně přidali celý ten zasněžený sever, ten na xboxu vůbec nebyl. Takže zas tak málo toho vlastně není, ale hraje se to furt stejně;)
  • Thorar
    lol. Proč bych si ji kupoval v časáku když ji mám na steamu? lol.
  • Asharak
    Wut... proč proboha? Úplná zbytečnost, ani jsem nenarazil na problém se starým Fable na nových systémech. Grafika je pořád dobrá. Dát dvojku konzole only, nenadchnout trojkou a udělat remake jedničky? Doufám že jim to na PC nikdo kupovat nebude *16*
    Pro ty co ji nehráli a chtějí koupit určitě zajímavá možnost, ale radši bych zvolil starší verzi za stovku.
  • Davat 20ecek za nalesteny pr... hru, ktera pred mesice byla pribalena k casaku za 2 kila ? lol.
  • Nevim jak konzolova verze, ale na PC jsem to hral, a ostatne, minulej mesic to bylo pribaleny ke score. Hral sem to predevsim proto, ze (jak je zmineno vejs) bylo naslibovano jak se postava bude vyvijet podle svych skutku, kde kazdy rozhodnuti bude mit vliv ... a vysledek ... skutek utek.

    Fe finale to vypadalo, tak, ze kazdy rozhodnuti mohlo byt bud "zly" nebo "dobry", na prubeh hry to nemelo prakticky zadnej vliv, a i kdyz moje postava nakonec plapolala bilym svetlem jak polarka, stejne sem si nakonec klidne moh vybrat zcela libovolny zakonceni (ktery ovsem, a to je trebas podotknout, bylo porad o kategorii lepsi, nez ME3).
  • Thorar
    Jo jo, pravda, ale i tak bych o tu dvojku stál.
  • Pilgrim66
    Tak ono to s Fable slo doslova od desiti k peti. 1cka legenda, 2ka usla a 3ka desnej pr*ser...
  • flash789
    Ake vzdyt ja zkousel i tu PC verzi, taky nevim co tam bylo lepsi, kazdopadne jsem to nedohral..ale kupodivu třeba Fable 3 se mi celkem libi..tak uvidíme:)
    PS: me slo hlavne o to ze Petrik sliboval open world hru kde porostou stromy a kdo vi co všechno a nakonec to tam nebylo..
  • Ta stará grafika má podle mě svoje kouzlo.. ten lesklej plastikovej vzhled do tak starý hry se zastaralýma animacema zrovna nesedí. S vylepšenýma animacema bych to bral ale to už by pánové měli moc práce a mohl by se jim tenhle "HD trik" na vytřískání peněz i prodražit *4*
  • Možná se mýlím, je to už dost dávno, ale mám pocit že první xbox verze stala zaprd a verze na pc, která vyšla pozdějc byla v hodně věcech lepší. Nevím teda v jakých, nemám teďka čas to hledat, ale dej té hře šanci, jedno z nejlepších rpg to teda není (jak se píše ve videu), ale je to taková fajn odpočinková pohádka.
  • flash789
    Z tyhle hry jsme byl v době vydani na xboxu hodne zklamanej. Peta Molyneuxu nasliboval hory doly a nakonec tam z toho byla pulka.Pak se teda verejne omluvil (to on dela vždy když vyda nejakou hru), coz ho slechti a hre to moc nepomohlo. No uvidíme, s odstupem casu jsem to mozna ochoten zase zkusit:)
  • Snad první hra co jsem dohrál na pc. Jinak Fable 2 by třeba mohl vyjít taky jako předělávka ne? Asi bude záležet na tom kolik vydělá Fable 1+

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit