Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To by byla škoda, tohle mě bavilo a prostě další jiná hra. Vypadala navíc dobře, fyzika tam fungovala dobře....
    Jak píše Veskoslav. Informací o každém plácnutí do vody od nějaké AC: 20 je všude dost...Reklama a informace na webech vliv mají a když o tom nikdo moc nepíše, tak to zapadne i přes nějakou kvalitu.

    Dnes si kvalita neudělá reklamu sama kvalitou. Když zde záplava her. Hlavní chyba jsou určitě ty přehnané ambice, když nepočítali s tím, že jsou pořád malé studio a prodají toho pořád málo...

    Smutné. Zejména ten hon medií pouze za čteností. Mám na výběr dát na web 10 článků o AC tak je tam dám protože čtenost. 9 + 1 něco kvalitního, jiného apod tam nedám, protože bych se ochudil o ten jeden článek o AC anebo něčem podobném...

    Také to zejména na těch českých webech podporuje neaktuálnost recenzí menších her! To je tak trapné, jak prostě čekají na to, zda jím někdo pošle almužnu ve formě hry aby tedy mohla být recenze. Nemají 200 Kč.... Pak se dočkáme recenze po měsících apod. A to je špatně. Musí to být ihned a prodeje těm kdo to dělají pomohou ihned, za plno cenu.

    Proč není recenze n Trine 3? Na Shadowruna apod? Na přídavek k POE? To zase bude někdy za měsíce a ještě po jednom.... Nebo se něco přesune do LEVELU. Pak to má pomoci těm, kdo na tom makají, dělají to jinak, dobře.....Navíc na webu, kde není prostor pro problémy v časem jako u periodik. Poté zde je chvála na nějaké oblíbené menší hry redaktorů a to je tak celé. Kecá o Her story ve FC, protože se to někomu tam líbí a hotovo. Systém v tom není aby to bylo aktuální. Záleží na osobní preferenci....
    • firebug
      Máš pochopitelně v mnohém pravdu, ale zase nevíš, jak Frozenbyte před vydáním s médii komunikoval - dle toho, jak to nakonec dopadlo, bych řekl že nijak. Třeba by stačilo poslat do největších redakcí nějaký nový trailer s oznámením, že to vyjde za měsíc a jako bonus přibalit pár exkluzivních screenshotů. Třeba by si to pak nějaký prostor na stránkách vysloužilo. Teď se o Trine 3 mluví jen v souvislosti s krátkou herní dobou a nedokončeným příběhem, což není moc pozitivní reklama.
      Mám zkrátka dojem, že chlapci trochu podcenili tu komunikaci s médii...
      • nenene... ve skutecnosti za to muze Stropnicky
  • Popravdě jednička skvělá , dvojka opět slušná + DLC nešvar ale co chtít od trojky ? Totéž ? Vždyť já jsem ještě nedohrál dvojku .... takže ano Trine 3 mám na wishlistu stejně jako Shadowrun : Hongkong , ale tak nějak nemám důvod kupovat za stále rostoucí prodejní ceny novinek . Vážně mne nebaví platit víc a víc za +- totéž , io když se budou tvůrci dušovat , že novinek je přehršel ....
  • A proč by se měli tvůtci strachovat? Kickstarter? Já bych přispěl ..... *3*
  • Veskoslav
    Za 4 hodiny, že to proběhl? Tak to je DS tragická, když ji švihli za 32 minut. Takto bych to nebral. Spíše nešťastné to, jak malé studio mělo velké oči. A média mají také podíl na ignorování titulu. Píše se o každém pšouknutí her jako AC atd., ale to, že vychází Trine 3, tak polovina médií zaspala. A přitom to není žádná bezvýznamná indie sranda. Tato prostě byl mizerný marketing.
    • Když se sami tvůrci vůbec nestarají o marketing, tak z toho nemůžeš vinit média. Já neměl ani ponětí o tom, že je ta hra ve vývoji, natož že vychází.
      • Veskoslav
        Ale můžu;) Média jsou součástí. Nebo si myslíš, že studia jako EA, Ubisoft atd. neposílají hry do redakcí atd.? To je také součástí marketingu. Než vyšlo Unity, tak bylo o každé hovadině tady článek. Takže ano, média mají podíl na tom, že se o Trine 3 moc nevědělo. Protože o každé hovadině ohledně gigantických titulů, co jsou poslední dobou propadáky viz. Unity nebo CoD se napíše kdejaká hovadina, pomalu i to, kdyby změnili barvu písma v menu.
        • souhlasim.
          akorat nesleduji/nevim jak moc se snazili vyvojari propagovat u medii svou hru anebo proste jen spolehali na to, ze jejich hra je tak skvela a novinari budou u nich den co den. :)
          trine bezpochyby je skvela hra, ale az na vyjimky se vyvojari musi sami sakra snazit aby se na ne nepozapomnelo.
          obvykle cim lepsi vyvojar, tim horsi manager.
      • MickeyMutant
        Kdyby novináři měli reagovat jen na marketing, tak si budem celý rok dokola číst jen o Call of Duty, Assassin's Creed a GTA.
  • To ale neni hráčova starost že vývojář neumí hospodařit s rozpočtem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit