Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobra prace
  • Jako tak takhle jsem se už dlouho nenasmál!!! Ten záběr z 0:30 nejlepší. Jinak jako na českejch trávnících...nohy levý a samá simulace :-)
  • v dobach pes5,6 to tak opravdu bylo spoustu veci kopirovali dokonce v jedne z Fif te doby bylo na vyber ovladani z Pes vcetne braneni nahrávkou.(coz beru jako plus) proc si nevzit to dobre od konkurence. Ale v techto dobach Pes fifu drtil takze je to pochopitelne. Dnes se pomalu situace obrací. Uznejte ze kdyby nebylo PES tak FIFA neni zdaleka tak dobra a naopak.

    ps: PES forever :-b
  • pri FCB to nie je chyba hry,to je feature... *1*
  • He he he nejlepší video z fotbálu všech dob *1* *1* *1* *1*
  • FIFA kopíruje PES? Tenhle výrok je skoro tak funny jako to video tady. Očividně máš ještě mlíko u brady, protože jinak bys takovej fujtajbl z pusy nevypustil. Fifa začíná být plnoletá, zatímco PES má před pubertou. btw. Konzolová fifa jde nejfotbalovějším směrem co se fotbalu na herné scéně týče. Fifu na pc dělá jiný tým, ale je fajn, že se tak sblížili ;)
  • LEGENDARY !! Stříknul sem si zase, tudíž znovu a opakovaně do textilu *1* *1* *1*
  • rodneymckay
    omg omg....omg:D
  • Já jsem rád že to dali do novinky, páč bleskovky kolikrát projedu tak naoko a hodně věcí mi často unikne.
  • Tak to dost, málem jsem se svalil z židle a jakmile jsem se znovu usadil do klasické polohy, pustil jsem to znova. Tak to dopadá, když přidáte fyziku, jen ne se vším všudy. *15*
  • MrSanta
    Co je špatného na 7/10?
  • michaliuz18
    omg to je ako this is football :D hra kde som padol na zem len tak a dali mi cervenu , alebo len tak som sa postavil pred brankara a on mi kopol loptu do hlavy, alebo len tak som skusal kung fu na inych hracov :D po 5tich cervenych kartach mi hra vypla lebo s 5timi hracmi sa hrat nedalo :) , toto mi pride podobná blbost kde padnu desiati na seba jak blbci , ach jaj zazil som svoje aj v PES :D ale toto je privela haluzí :D
  • Tak takhle sem se nezasmál hodně dlouho :D
  • Tu recenzi na hrej.cz nejde brát vážně něco tak otřesnýho jsem už dlouho nečetl. A na to že Fifa jen okopčíla PES si přišel kde? Vážně by mě to zajímalo protože je to pěkná blbost :)
  • Hairy_Ass
    Takže konečně reálný fotbal. *15*
  • a kdo mi dává zápory...tak ať si laskavě zjistí historii.
  • Tomu říkáš Gambrinus liga?.. *1*
  • Konečně se EA podařilo umělou inteligenci přiblížit té skutečné *1* ,všem je přece jasný, že základem fotbalu je simulování *1*
  • Fifa Soccer byla do určitého ročníku víceméně trapná,nehratelná nudná hra.Poté skopírovala Pro Evo a najednou jsou z ní všichni na větvi.No na Hrej.cz dostal nový ročník 7/10 takže žádná sláva.
  • tak to je pecka. dlouho me tady zadne video nerozesmalo jak tohle ,)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit