Přejít na výpis diskuzí

Záběry z Dying Light 2 ohromí těžkými volbami a parkourem

27.8.2019 10:06
Patrik Hajda 9 příspěvků

Techland sliboval představení záběrů z hraní Dying Light 2 široké veřejnosti poté, co je shlédli novináři za zavřenými dveřmi na E3 a Gamescomu. Pokud jste včera v osm večer neměli co dělat a zaznamenali jste třeba naši bleskovku, pak jste půlhodinové video mohli sledovat živě na všech streamovacích...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Už aby to tu bylo 🙂

• uher

A nemá být ten hlavní hrdina nakažený? Moc nechápu proč po něm ty zombies útočí, když to musí cítit (kdyby ne, tak by se vyzabíjeli i mezi sebou).

Nebo není nakažený a pletu si to s jinou hrou?

• Hidden

No, ono i v prvnim dile  byl hrdina nakazeny a presto po nem zombie sly, nicmene slo se "namaskovat" jako zombie (pomazat krvi, ovesit vnitrnostmi, atp.), z cehoz lze usuzovat ze zombies se ridi primarne vnejsimi smysly (oci, cich) a ne nejakym vnitrnim vnimanim kdo je a kdo neni nakazeny (presneji, nerozlisuji to). Takze v tomto smeru to logiku ma. :)

• Corvus

Ano, Aiden je nakažený a má náramek na ruce, který měří (asi) protilátky, které oddalují nevyhnutelnou proměnu v hnilobnou bestii. Já si to (než nám to ve hře vysvětlí úplně) představuji tak, že v něm prostě ještě převažuje člověk a nikoliv zombie... proto na něj asi i útočí...

• Carnage666
        Podle mě infikovaný není, má sice náramek s diodama ale ve videu říkají
        že když vlezl do tý dark zone kde je infikovaný vzduch tak se mu diody
        mění na červený a tudíž se šíří infekce ale jak vylezl zase mu to
        zezelenalo
  • Corvus

Sice mám předobjednávku, ale po shlédnutí právě uvolněných 25 minut, jsem naskočil na pořádnej hype train! :-) Neskutečná jízda. Jednička na steroidech a to považuji jedničku za špičkovou hru. Posílili a vylepšili naprosto vše, co se dalo. Graficky kulervoucí a to i jednička je dodnes nádherná (hrál jsem loni). Doufám, že to vyjde opravdu 2020. Příklon více k RPG/volbám mě jednoznačně sedí. Vypadá to skvěle.

• Sr_Lobo

Mám to úplně stejně, DL je pro mě i jedna z nej her co se dají hrát v coopu takže na tohle se těším opravdu neskutečně!

Doufám, že DL2 tu dají zase na "orecenzování" Danu Kremserovi ... 😉

• harbinger1945

Já už jsem byl nadšenej po tom revealu, kdy ukázali kolik větev ta hra mít bude. Do jistý míry se stále bojím že to nebude takový jaký to dělaj..jenom přece pokud by tam mělo být těch voleb tohohle typu(co nám ukázali) víc, tak by to bylo na několik desítek průchodů hrou :D 

Spíš si osobně myslím že hlavních větví bude pár(2-3), ale budou mít ohromnej dopad a pak tam bude hromada menších větví který budou mít dopad malej(třeba že se zpřístupní pár sidequestů atd)

Už jen tahle volba co nám ukázali je obrovská bomba(víceméně na úrovni W3 BW volby).

A jednička byla fenomenální(a dlc bylo ještě lepší)..takže se o výsledek nebojím i kdyby ty volby nebyly tak zásadní jak nám je tu podávají.

• Corvus

Přesně tak!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit