Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aleši, Aleši. Opravdu nám musíte u každé novinky podsouvat své ničím neopodstatněné dojmy? Proč jste třeba nepřihodil do článku odkazy na všechna videa, co jsou k dispozici? Co třeba počkat s vynášením osobních názorů na demo (mělo by vyjít co nevidět, jestli si dobře pamatuju). Píšu to jen tak k zamyšlení.
    • Já mám spíš dojem, že tobě vadí autor článku... Nikdo ti nebrání, aby ses na ty videa podíval jinde
    • Sám za sebe jsem rád když se v článku objeví i vlastní komentář pisatele (pokud nepřebíjí téma článku samotné). Když už nic jiného, tak proto, aby bylo co rozebírat v diskuzi ^_^
    • Musim souhlasit.
  • taky si myslím, čas aby udělali ten ženský box nahoře bez *1*
    • Anebo ten pánský "dole bez". Využili by v těchto partiích propracované fyziky a ragdoll efektu.
      • Jezisi Kriste! Ja ted ten obraz budu mit pred ocima celej den...
      • tak každému dle chuti, že, já radši ty holky *4*
  • Starý dobrý dlhoročný OLD GEN len s tým rozdielom, že nevýde na staré konzole a bude možno ledva ledva v 900p :) Úplný výsmech...Pohyby a všetko ako pred tým, možno ksichty o málinko lepšie. Hlavne že to nevýde na staré konzole :) Toto by zvládol aj comodore 64...
  • https://www.youtube.com/watch?v=IKcF8f0eFvk ... Tady to je úplně jiné tempo *3* *2*
  • Za mě nářez, tohle vypadá jako přenos v TV! Možná jen trochu doladit animace.
  • Kopačky do ksichtu i z otočky, kolínko do ksichtu. To ustojí možná jen profi otloukánek. Chybí bloky. Figurky se prolínají do sebe nebo úplně zmizí (rozhodčí). Asi by byla větší sranda, kdyby to bylo pro kinect s oculusem.
    • Tyhle údery, pokud je neblokneš a jsou dobře provedený, neustojí ani profík.
    • To si rovnou můžete dát vzájemně do zubů, ani za to nepotřebuješ utrácet tisíce za takový býkárny *5*
      • Novy zuby jsou jeste mnohem drazsi *9*
  • Nevim podívejte na předešlé UFC na xbox360. Jestli tohle ma byt nexgen tak to je vysmech . byla to hra kvůli které jsem uvažoval o koupi nové konzole, ale po shlédnutí videi jsem tak nějak ztratil chut
    • IMHO kým vývojári zvládnu využívať výkon nových konzolí naplno, môže to trvať aj pár rokov. Stačí sa pozrieť na predchádzajúcu generáciu - ich súčasné hry vyzerajú o dosť lepšie ako tie najstaršie.
      • A v pripade EA a sportovych hier, nuz musia si predsa nechat nejake nove features aj na dalsie rocniky:) Ono aj pri prechode z ps2 na ps3 a xbox 360 tie sportove hry mrte osekali aby potom mohli dalsie rocniky machrovat ake super nove veci pridavaju.
  • kubi-wan
    No jestli takhle v Americe ty zápasy vážně vypadaj, musí to bejt dost komická podívaná *1*
  • Dost možná se jedná o starší video. Každopádně dnes by mělo vyjít demo, tak uvidíme.
  • Pete.palis
    já si myslím, že větší komická podívaná je tohle... *5*

    http://www.bf-blog.cz/uniklo-10-minut-zaberu-z-hrani-battlefield-hardline/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit