Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je strasna sracka pfuj, tupe rpg se socanskou tematikou pfuj.
  • hmm tak tuhle hru asi preskocim rovnou na zaklinace 2. na behani za svetylkem a sekani do tupejch ai jsem uz asi fakt starej *5*
    • GuruSerpent
      Jako jo,rozumim ti,ale je to začátek hry na nejnižší obtížnost-mohl sis to přečíst v článku no..
    • to "svetilko" si mozes uplne vypnut :)
  • ukazka teda rozhodne neni ze zacatku hry. Pokud dobre koukam, tak je to v casti, kde utikame z Kamenneho Ujezdu a jedeme do Aurory. Takze to je pokrocila faze hry.
  • Ukázka na mě sice nijak zvlášť nezapůsobila, ale první Fable jsem hrál a líbil se mi moc, takže Fable 3 dám taky šanci. Škoda, že dvojku na PC přeskočili.

    http://www.1up.cz
  • Hlavne tu nebrecte :-) a tohle neni zacatek ani omylem tu je uz tak ve 3/4 hry
  • wtf? ste si jisti ze je to PC verze ?? me prijde ze to hraje na PC na gamepadu(i kdyz tam rika ze je to na mysi) to zase bude konzolovej port kterej nebere PC hrace a mys/klaveska vpotaz, kdy uz si vyvojari uvedomi ze pc hraci jsou zvykli na jiny ovladani
    • a ty seš tak blběj, nebo si ještě neviděl u PC gamepad? já třeba u PC gamepad mám...a dokonce to byly doby, kdy se i závodní hry hrály klidně u počítačů na mikrospínačových joysticích
    • ahola
      A co ti brání mít například na Xboxu také klávesnici s myší ? Já hraju normálně na té co mám u PC, přepojim do Xka přes Snipera a jedu v klidu *3*
      • me nejde o to na cem to hrajes ale jak funguje kamera pri danym ovladani ... napriklad si vsimni ze kdyz to hraje na mysi proc musi zamerovat kus klavesnici ?? proc nezameruje rovnou mysi respektive proc se kamera neovlada mysi
    • alebo ten co to v tom videu hra je proste drevo
  • Fable je pro mě hra, kterou prodává "jméno Molyneux". Avšak kvalitově a především herně mě moc nezaujala. Kdyby pod tím byl podepsaný neznámý autor, tak to skončí po prvním maximálně druhém díle.
    • Molyneux = Populous a Black and White 1... Fable je jen hype a skutek utek (stejně jako CoD).
  • hmm...ovladani, kamera, trosku zmateny...
  • Fable 1, 2, 3, 4, 5 ... zíííííív.
    • No jasne Fable 1 na PC Fable 2 ne a Fable 3 jo
      Lepsi by bylo kdyby udelali na PC Fable 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit