Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu se pořád zbavit dojmu, že prvních pár hodin to může být náramná zábava, ale pak to začne těžce nudit, prostě tam děláte furt to samý, utíkáte a bezhlavě střílíte na vše co se pohne *6*
  • jinak vsechno v poradku? A co slunicko?
  • čiže, zmiešajme Deadpoola, či Crasha Bandicoota, alebo Super Maria a nejakú tú zombie apocalypsu, ktorých je plná zadnica a potom sa tvárme ako originálne to je... A´Murica
  • Jestli kvůli tomuhle všichni okamžitě nepoběží do obchodu pro xbox tak už kvůli ničemu... *1*
    • okamžitě běžim pro 3 xboxy a LCD televize, abychom mohli s kamarády hrát multiplayer *1*
  • ucho
    záviděl bych jim to, kdyby mě ten gameplay něčím zaujal, ale osobně by mě to asi nebavilo. a vizuální stránka zrovna na tom videu mi ničím zajímavá nepřijde.
  • Miserius
    Teda, tyhle ptakoviny pro ozraly pubertaky fakt jdou mimo me... Me prije ze tyhle hry jsou zabavny vzdy v trailerech a pak prvni 2 hodiny hrani... Potom proad stejny ptakovinky dokola
  • Nechapu, jaka chora myslim by konzolkam zavidela takovou chujkovinu, kdyz PC master race si uziva Divinity (recenze nikde), vyhlizi Wasteland 2, Pillars of Eternity a dalsi pecky.
    • No zrovna takový magič a tahový ptákoviny by mi do počítače tuplem nesměly.
      • ptakovina,ktera ma na metacritic jedno z nejvysich hodnoceni her za poslednich 5 let,je videt,ze konzolisti maj suprovej herni vkus *1* *1* *1*
        • Nejsem konzolista, nějaká metacritická gumo. Jsem hrdý uživatel PC-kalkulátorů. Ať si to má třeba 466250/10. To nic nemění na tom, že jsou to jasný nudící hovadiny.
          • Oprav si to ty hrdý uživateli. Jsou to jasný, TEBE nudící hovadiny.
            • Jsou to jasný nudící hovadiny. Není co opravovat.

              A na kalkulačky mi nešahej, mistře.
        • Ono úspěch všeljakých simulátorů a Gone Homo taky něco o vkusu PCčkářů vypovídá. *1*
    • Vážně? Tohle? *1* *1* *1*
  • Tato hra neni zrovna moje krevni skupina, takze z meho pohledu neni co zavidet.
  • To jsou zase příspěvky. Kde má inteligence dno?
    • ty jsi dno ty kakánku ale ta hra je totální hnůj
  • Vypadá to skvěle a samozřejmě se to neshoduje se vnímáním kvalitní hry pro PC warez race. Konzolisti ještě nedošli k tak kvalitním PC exkluzivním hrám, jako je simulátor šutru, trávy apod. nebo "hrám" jako je Gone Homo (PC hra roku 2013 - smutné, že nic lepšího nemají).
    • s pc jdi víš kam myš a klávesnice jdu blejt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit