Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    vypadá to luxusně, ostatně jako vždy
  • Přemýšlím, že bych si dal mortal empires (ME) za právě zmiňované elfy. Co jsem zběžně koukal na net, tak v ME trpaslíci a greenskini mohou obsazovat města i mimo hory a badlands. Jak to je s lesními elfy mimo jejich domovský les. Mají omezené možnosti podobně jako ve TW:W ?

    Mimochodem trošku mne štvou ty speciální pohyby. S tím si mohli trošku pohrát. Worldroots je stejný jako underway či beastpath. Přitom by stačilo aby jedno šlo používat jen v lesích (elfové na svém území, beastmani překračoat velké lesy) a druhé v horách. Ale nevím neznám Lore, tak třeba jde překračovat moře (úžiny) lesníma stezkama...
    • Lesní elfové nejsou ovlivněni podnebím a fungují naprosto stejně jako v jedničce.
    • XorxoxTalarius
      Ve druhem dile to prepracovali a ted muze kazdy obsazovat vsechno, ale kazde mesto ma neco jako podnebi a podle toho muzes dostat za jeho obsazeni v tom meste postihy kdyz to jsou nevyhovujici podminky pro tvoji rasu (kolecko s krajinkou vedle jmena mesta ma cerveny okraj).
      • Aha to je super řešení. V jedničce to mělo něco do sebe, na druhou stranu to byla taky trošku otrava hrát si na svém pískovišti. Nejvíc jsem to měl s greenskiny, kteří byli totálně odseklí od zbytku světa...
    • skaven
      jedine logicke vysvetlenie maju trpaslici s underway. co viem, tak bolo spominane, ze vsetky trpaslicie mesta boli prepojene podzemnymi chodbami, takze aj hypoteticky moze byt nejaka podzemna chodba aj pod riekami a uzinami ...
  • Rise of the Tomb Kings? Z toho by mohl být pěkný známkový spor. *4*
    • Měl jsem na tenhle příspěvek dvě reakce (což v přehledu diskusí pořád vidím), ale bdělý cenzor mi ušetřil čas a smazal je dřív, než jsem si je přečetl. To asi ty diskutující dost zamrzelo... že. ;)
      • XorxoxTalarius
        Tak zkus svoji myslenku trochu rozvest, mne by treba zajimalo co jsi tim myslel
        • podle me ma na mysli Rise of the Tomb Raider...ale podle me to nema sanci...neco jako The Elder Scroll a Scroll
          • Jo, přesně to jsem měl na mysli. Jak by to dopadlo, to nevím. Dost možná tak, jak píšeš ty. Ale byl by to zajímavý známkový spor. *4*
            • Zajímavé by na tom bylo jak by to soud hned zamítnul a ty bys platil trovy rizení. A ješte by te vysmáli *3*
  • Za Egypt jsem hrál uz nekolikrát *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit