Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yeah. Lebo survival znamená behať po ulici medzi desiatimi zombi a rozbíjať im hlavy kladivom.

    Pitiful.
  • hznk89
    Taky Vám ty vlasy od zombie připadají jako vlasy od plastových hraček?
    • Amylee.Anderson
      To byl Danny Zuko!
    • Inquisitor
      Igráčci útočí :)
  • BoB.2
    Proč maj zombíci na hlavě ty nagelovaný helmy.?
  • To vypadá opravdu "děsivě".
  • To uz byl kvalitou uplne nekde jinde Land od the Dead z roku 2005 :-D tohle je dobry vtip.
    • Inquisitor
      Taky mě napadlo, že to vypadá dost podobně. Jenom ty zombíci vypadají líp v Land of the Dead. Nejsem nijak zvlášť zatížený na grafiku, ale musí to mít aspoň pěknou stylizaci. Ale tohle je opravdu dost bída.
  • Tak pokud to byly záběry z Vity, jakože tutově nebyly, tak mi to rovnou zabalte. Jinak je z toho cejtit amatéřina na sto honů. K cereáliím dobrý *1*
  • Dost lacine je taky okopirovani hudebniho podkresu z 28 dni pote. Nebo to jsem jen ja, komu ta hudba na konci traileru pripomina tohle:

    http://www.youtube.com/watch?v=KW0RX02SeQw
    • USER47
      Souhlasím, taky mě hned napadlo, že vykrádaj Murphyho...
      • Amylee.Anderson
        Mně taky, něco na tom bude. Ale zase na druhou stranu, tahle výborná hudba se k tomu podbizí. Jenom ta hra vypadá tak špatně, že tomu moc ta hudba nepřidala...
    • Podobný ST se objevuje ale i přímo v seriálu The Walking Dead, takže zas taková kradež to není.
      • Prvni minuta mozna, poslednich tricet vterin tam, dost neumetelsky a amatersky strihnuty s dost slysitelnym prechodem, najednou zacne hrat neco jinyho, co se podoba hlavnimu theme z 28 dni pote, vcetne takove te dramaticke pauzy v uvodu.
      • ZvacA
        Téměř s první minutou by se dalo souhlasit jako motiv pro WD, ale je fakt, že zvlášť ke konci je dost slyšitelný stejný koncept tracku jako z výše zmíněného "28". Je jasný že dramatické melodie a "post-apo" feelingové skladby prostě k zombies patří, ale odkaz na Murphyho a jeho soundtrack tady prostě zní dost okatě.
    • Raziel_cz
      Já si říkal, že tenhle motiv odněkud znám.
  • Grifus
    Jo tak podle toho videa to neni ani "becko" ale rovnou "cecko" (mozna i hur). To se nam holt zase nekdo snazi vydelat na zname znacce, bohuzel pro hrace nestastnym zpusobem. Hra by mela vypadat ve stylu Dead Islandu, jen s mnohem mensim poctem nepratel, respektive tedy s mnohem mensim poctem souboju, kdy misto zabijeni by mel nasledovat utek do relativniho bezpeci...
    • Kdysi vysla obdobna "ceckovina", Land of the Dead se to tusim jmenovalo, jak kdyby mu to z oka vypadlo :)
  • nepřipadá mi to tak hrozný. Grafika mohla být lepší, to jo, ale to pro mě neni to hlavní. Když ke konci šel, jedni zombíci ho pronásledovali a okolo dalších musel projít, mělo to něco do sebe :)
    • Pišeš pod mým jménem a můj původní komentář byl ostraněn proč ?
      • co to meleš? Radši se holt registruju, aby si byl v klidu
  • Pokud to je nějaká aplha verze a to jako že je (doufám) tak to nevypadá zas tak blbě až na ty vlasy zombíků to je vážně jak keny s barbí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit