Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No pořád je to tragický. Tohleto bude hroznej "p r ů s e r" (od kdy je tohle slovo zakázaný vy "k u n d y"). Působí to celý jako takovej budgetovej Space Marine.
  • Zdá se mi to nebo astarťácí mají ještě větší zvonáče, než obvykle? :D Proč se mi taky zdá, že to keramitový brnění je tak slabý, že je propíchnu chainswordem a ještě ho v něm otočím? :D Dělám si srandu, je to jenom hra a není úplně nejlehčí to udělat, ale přeci bych uvítal při těch dorážečkách, kdyby šli po slabých místech a ne po kyrysu :D Sice se už těším, až konečně ukážou nějakou jinou rasu (protože je cpou fakt všude...ehm...viz Age of Sigmar... ehm), ale oni jsou nejznámější a navíc je mají 2 frakce. Docela dost od toho ale očekávám a věřím, že mě nezklamou. :D Jsem zvědavej na tu otevřenou část. Snad to bude mít i nějakej zajímavej příběh atd. btw, chtělo by to nějakou hru z období Great Crusade nebo Horus Heresy, třeba kdyby Relic dělali novej Dawn of War. :-)
  • XorxoxTalarius
    Uz se tesim az koupim :)
    Jinak pro vsechny, od otevreneho MMO sveta kde budete mydlit Tyranidy a ostatni hrace se neupustilo. Jen je to planovane az do plne verze, je to nejaka treti nebo ctvrta faze vyvoje, momentalne maji prvni, boj v instancich.
    Takze neplasit, Warhammer 40000 MMO bude :)
    • ano po nekolika letech prace maji hotovou jednu MP mapu, tak se tešíme až za takovych sto let dokončí celou hru *15*
      • XorxoxTalarius
        Delaji na tom realne rok a pul, tak neplas.
        Prvne si zjistit fakta nez budu neco tvrdit
        • ja rikam porad ze to je blbecek
          • tvojemama je blbeček
  • Black_Hand
    nadherny priklad toho, co zvladnou post process efekty, aniz by se nutne sahalo na assety.
  • Kallessin183
    Asi tu naštvu hrozně lidí, ale ty zbraně vypadají prostě směšně... což nic menění na tom, že to může být výborná hra.
    • Magister_Peditum
      Co jsi čekal, když je to celé stylizované podle stolní předlohy, kde jsou figurky?
  • Konečně starý dobrý warhammer.
  • na to že je to prakticky jen nova mapa (mod) do w40k space marine, tak nevim co jim trva tak dlouho
    • a vzdy blbeckem zustane
      • ty vubec netušíš o čem mluvím že ano
        • to nikdy nikdo
          • tahle hra už vyšla a jmenovalo se to warhammer 40 000 space marine. tohle jsou jen nove mapy. už chápeš? asi ne protože jses blbeček
            • tvoje mama je blbeček
            • nema cenu na tebe proste reagovat hlupacku zij si ve svem svete vymslu a blabolu jako do ted
            • to ty asi nechápeš že když vezmeš 5 let starou hru a zmeniš ji nazev a pridaš jeden vehikl a texturu eldaru, tak to neni nova hra
            • no to ty asi nechapes ze to jsou 2 jine hry ale na tebe nema cenu vubec reagovat jinak nez ze max je blbecek a blbeckem zustane protoze to co tu dokazes blit za ho*na to je neskutecny
            • Space Marine neměl vozidla, nešlo tam hrát za Orky a za Eldary a měl malé mapy pro 16 hráčů a ne otrvřený svět, hrál jsi to vůbec?
  • Ahoj, o grafiku mě nejde ale původně jsem se tak nějak těšil na mmo potom se to přehodnotilo a jak jsem tak nějak pochopil tak tu dostáváme akorád další Warhammer Battlefront, je to tak? řekněte že né prosím. :/
    • 4x mínus takže 4x že to nebude jako battlefront? v tom případě je to v pořádku já jen že to tak vypadalo, vtom případě to snad aspoň bude mít good story :)
      • XorxoxTalarius
        Jelikoz je potreba testovat mechaniky, tak momentalne mas k dispozici stand-alone mapy (tedy bitvy ala Battlefront), nasledne pribude uzemi kde uz nekolik map bude spojeno dorhomady, tedy takovej Battlefront riznutej Enemy Territory ve vetsim meritku, pak by se meli zacit objevovat uz oblasti mezi mapama pro PVE (tedy mini mmo) a nakonec budou kontinenty plne zivota (tedy takovej vetsi PlanetSide 2) ....
        Zatim jenom testuji boj a zbiraji podnety od fanousku a zaroven zivi vyvoj (prodej founder packu).
  • Radši prosím Dawn of War 3 - strategii jako řemen bez debilního zabírání bodů, ale s bitvami hodnými 40 milénia a možností velice detailně spravovat armády a s kampaní třeba buď za Horuse nebo za Císaře...hmmmmmmmmmm... jinak tedy spíš doufám v Deathwing a Battlefleet Gothic... FOR THE EMPEROR!!!
  • graficky to vypada jako z roku 2005 ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit