Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Darrick

    Assassin's Creed Liberation byl snad na PC už Remaster ne? Nebo na PC bude ještě novější verze? A jak to bude s Assassin's Creed Liberation u PC mě tam naskočil jen AC3 o Liberation nic.

  • vitezslav.trojan.1

    Pro mě nejlepší díl AC. Opravdu nechápu kritiku kolem něj.

  • MalyZeli

    Moc se tesim, 3ku mam moc rad... nikdy sem nechapal kritiku tohoto dilu. Grafika byla skvela, pribeh, postavy... a hlavne soundtrack!

    • To patříš mezi velmi úzkou skupinu lidí. Jediná pozitivní věc na AC3 je Haytham.

    • JamesFaith

      Tak mě osobně na AC3 vadilo hlavně to, že se Connor choval jako schizofrenik. Tím chci říct, že ve hře byli v podstatě 3 Connorové:

      1) Vzpurný Connor, který se vzteká, neustále uráží a bouří proti autoritám.

      2) Klidný přemýšlivý Connor, především v bitevních scénách a na lodich.

      3) Přehnaně naivní a dobrácký Connor v Homestead misích.


      Tím, že hra byla postavená tak, že se tihle tři Connorové nahodile střídali, pro mě úplně rozbila nějaký viditelný vývoj jeho postavy. Ale celkově AC3 považuji za lepší díl.


    • já taky ne, mě přijde super.. já třeba nemám rád black flag, mě to fakt neba

  • Meow

    Těším se, rád si to zahraji znovu. Docela kritizovaný díl, ale po x monotónních dílech s Eziem to pro mě byla naopak velmi příjemná změna... 

  • Musím říct překvapilo mě že změnily komplet nasvícení, textury vypadaj líp, jen by to chtělo víc infa, když to má tady za měsíc vyjít, podle toho co říkaly by tam totiž měli bejt i změny v mechanikách hry, tak by mě zajímalo co budou měnit.

  • tohle je můj oblíbenej díl.. mám rád indoše.. :D 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit