Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Nemluvě o tom, že jsem chtěl pouze pochválit myšlenku (Ano! víc takových her!), protože přesně takové hry by měli vznikat, kde se dělají takovéto dost nesprávné věci.

    Narozdíl od pár dalších si totiž nemyslím, že takové hry podněcují k násilí, ale naopak ukojí naši touhu po zakázanem tabu, kolem kterého normální člověk má vystavěnou neprůstřelnou zeď tou výchovou, kterou od malička dostává a samozřejmě zdravým rozumem, takže tuto aktivitu bere jen jako hru a zábavu, kdy ví, že naši planetu rozhodně neničí. Naopak magoři co pak vystřílí školu, podpálí psa, nebo odpálí nedej bože bombu jsou zmetci už od narození.

    Nicméně musím teda pochváli i samotnou hru, která vypadá velice funkčně a mou posedlost po dokonalém automatickém stroji rozhodně upoutal tak, že hru jdu najít a ..podpálit.
    Hehe, koupit a zahrát.

    Dodatek: Aaa. oni mají kolegové DEMO. I to se často nevidí. Chválím rovněž. Konečně tu hloupou nespavost zužitkuji.

    Dodatek2: Jdu propagovat! :)
  • Factorio opravdu doporucuju. Sice to vubec neumim hrat a grafika je hnusna, ale stejne me to vtahlo na desitky hodiny a mnoho veceru. Poznamka ohledne inspirace - s Minecraftem to ma spolecneho jen malo - na zacatku parkrat kopnete krumpacem a to je vse. Hlavni inspiraci pro konstrukci vyrobnich linek si autori vzali od hry Spacechem a zeleznice od Transport tycoona (a sami to i priznavaji).
  • Dohrál sem demo -> okamžitě musel koupit Alfu. Luxusní hra ! Těším se, až bude final, snad i s nějakou kampaní. SandBox není upně ono ale jak fajen věc :)
    • Lawliet
      Mám noc na to prubnout to. V každým připadě klukům přeju hodně zdaru a ať to brzy švihnou na Steam. :)))) Mám rád pořádek a ten mi Steam ve hrách dělá. *1*
  • Výtečně!
  • Vypada to dobre...zajimave a trailer https://www.youtube.com/watch?v=9yDZM0diiYc je naprosta pecka :D + nadsene vykriky pod trailerem a v podstate i zde davaj tusit neco necekaneho....jen teda nechapu, kdy ma hra vyjit? co ji chybi ze jeste neni gold ale jen late alfa? A kde koupit?
    • Vyjde až vyjde Minecraft 2. Velkom tó tventyaun senšury.. pípl ár sťůpit, sou lec mejk dem pej
  • Poradil bych tu grafiku komplet předělat!!! Jako vážně, taková SUPER hra, skvěle hratelná a grafika to nehorázně kazí.. přitom respektuju všechny grafické styly včetně minimalistického zpracování a retro pixel artu, ale jen pokud se udělají dobře.. a tohle fakt dobře nevypadá, je to amatérský mišmaš jak od nějakého 15ti letého klučiny co se učí s grafickým programem... Jinak znovu, hra samotná naprostý perfekt!! Baví, ale špatně se na to kouká. Asi proto mě to tak štve - chybí fakt málo pánové!
    • Na druhou stranu, Hra skvěle běží (rozumějte: vůbec běží) i na kiksnách z roku raz dva (osobně odzkoušeno) a i grafik amatér může pro hru vytvořít vlastní obrázky. A jestli se ti má argumentace stále nezdá, koukni se na obrázky a texture packy z předchozích verzí. Oproti nim vypadá současné Factorio velmi dobře.
    • kulhy_parici_spici
      Tak zase ta subjektivní estetika no – já bych to nechal jak to je, má to právě ten starý zábavný "gaming feeling". Vzhledem k typu hry se to velmi hodí. Je to takový herní funkcionalismus a to mě baví! :)
  • Uvital bych to na vite, tam jeste zadna udovatelska strategie neni. Uvazuju, ze si na ni koupim PSOne verzi Simcity 2000, abych mel aspon neco, zrovna je ve sleve. Ale neco nativniho a originalniho bych uvital vic.
  • to vypada dobre hlavne ten chlapek se svarecku, ale nejak se vam pomichali obrazky ty ostatni jsou z nejake hooodne stare hry z dob 286tek
  • Keyz
    Snad tohle neuvidí strana zelených *15*

    Jinak skvělá hra. Před časem jsem házel odkaz na demo do bleskovek.
  • KIMCID
    zajimavé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit