Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny
    Vypadá to nadmíru dobře. Ale pokud to nebude mít jakoukoli formu singleplayeru (což asi nebude), at už aspon koop s kamošem, tak mě to bohužel vubec nezajímá... :( Online hry mě opravdu neberou... škoda :(
    • škoda to není, single zajímá mizivý procento hráčů :)
      • Zatímco multiplayer zajímá úplně všechny, hrát to pak ale nebude nikdo.
  • Z dostupných informací a videí hra rozhodně zaujala, takže mě zajímá jak to bude pokračovat dál...
  • jaky je teda finalni koncept hry? dayz-style, tzn sandbox svet?2r
  • Mart9
    Nevěděl jsem, že je to ONLINE střílečka. To je zklamání
  • Bude to mit i LAN connection? Jestli ne tak uz je ta hra mrtva ted.Jako vsechny, a ty co jeste nejsou, budou.
    • Ty uz to nehul.
      • 2 facepalm.....ale houby, ty hulíš moc málo....
        • jj, prave abych nedopadl takhle
          • ale houbelec. To je relativní - mám okolo sebe spoustu známejch z vejšky, kterejm je 30+, hulili 15 let a jsou úplně normální. Pak znám od mala lidi, který to neměly nikdy v puse a od mala jsou přitom úplně vylágrovaný....tak si vyber :-) chlast je mnohem horší metla lidstva. Samozřejmě - také znám ty trapáky s čepičkou, co prodávaji před školama travku, hulej bongy a jsou úplně dutý - ale těch není moc. Mnohem víc je těch, kteří kouřej a vůbec to na nich nepoznáš. Sorry za offtopic, musel jsem *5*
    • Amen.
  • Alfa měla vyjít už někdy v květnu... takže podle toho jak rychle postupují tento rok rozhoně hru nevydají
    • klíííd Anonyme :)

      vzpomeň si na srágoru Deus Ex Revision :))) milióny keců, velkohubých prohlášení a nakonec po 12 letech vyšel slepenec starejch grafickejch modifikací a addonů - nejsmutnější bylo, že si člověk při troše času omódoval Deus Ex mnohem líp, než s Revisionem - taky to dopadlo jak to dopadlo, tu předělávku všichni zhejtovali......a nebylo to kvůli Steam buy only
    • ale prd melo prosim te
      • melo to vyjit zacatkem 2016. nez zacnes nekoho opravovat, zjisti si vic, vypadas pak trapne
      • Věnuji se této hře celkem dost takže informace mám

        Nejdřív nám slíbili betu v ÚNORU, pak posunuli na březen, potom kecy okolo streamu někdy v květnu který po kterém měla být zahájena alfa.
        Původní timetable: Alfa - Únor, Beta - Q1, Full - Q3 2016. Podle schopnosti řízení času studia Battlestate to vypadá následovně: Alfa - Srpen, Beta - Červenec 2017, Full - Vánoce 2020.
        • Je to pravda, první beta měla vyjít už v únoru. Sleduju tu hru už dva roky, takže anonym má pravdu. Nicméně jsem na to zvědavej, vypadá to fakt perfektně.
        • A co s tim? Je snad normalni, ze terminy se posouvaji podle toho, jak je potreba. Uplne bezpredmetna diskuse.
          • Normální to není, v automobilovém průmyslu by ti to rychle vysvětlili.
            • tohle neni automobilovy prumysl, tohle je prumysl zcela jiny a plati v nem zcela jina pravidla. Tyhle srovnani s automobilovym prumyslem a prirovnavani early accessu v autum, je nadmiru usmevne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit