Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daniell605
    O tejhle hře se spekuluje už snad dvě tisícíletí.
    Už chci kydlit žraloky *14*
  • Škoda, nevypadá to vůbec špatně.
  • no makaj na tom uz kolik ? 4roky ? a kam se to pohnulo? nikam...jen vydali par v prohlizeci hratelnych ukazek z enginu..tohle nikdy nevyjde coz je fakt skoda protoze to vypada mnohem zajimaveji nez dalsi srackoidni medal of honor, parodie na most wanted a pod.
  • Kickstarter ma problemy, ze ho nekdo musi zachranovat? *8*
  • I kdyz se mi vize tvurcu libi, tak se obavam, ze tato hra nikdy nevyjde. Delaji na tom uz jak dlouho a v podstate nemaji nic hotoveho.
    Pokud by uspeli na KS, tak by se to mozna mohlo konecne pohnout, ale nevim nevim.
    • Protože více jak rok na tom dělají jen dva ve svém volném čase. Takový mod. Nicméně i tak ty jejich techdema jsou zajímavé a jsem poměrně hrdý na to, že jsem rok a 10 měsíců předplatitel Spearhead. I kdyby to nedokončili, stálo mi to za to je podpořit.
      • Jo ja vim, ze vetsinu casu na tom delaj jenom 2 lidi. Prave proto toho taky moc nemaji. Nektera jejich tech dema vc. MP dema jsem zkousel a neni to spatne.
        Ale pokud jim nevyjde KS a nenajdou jinou moznost financovani, tak to asi ani nikdy nespatri svetlo sveta.
        Coz je skoda.
  • Jestli tato hra výjde tak to se těším *2*
    • MidnighT91
      Klidně už si ji můžeš zkusit v browseru http://www.interstellarmarines.com/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit