Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, musím přiznat že jsem nad touhle hrou uvažoval ze si i koupím. Jeden z důvodů (až je to úsměvné) je chybějící ranked systém. Můžeme mi prosím sdělit jestli tam tento systém uz je či nikoliv?? Děkuji za odpověď
    • Bohužel ranked ve hře zatím není. Při vydání v traileru na budoucí obsah je řečeno, že ranked systém a turnaje přibudou později v tomto roce. Osobně si myslím, že je přidají za dva měsíce až začne třetí sezóna... Vede mě k tomu fakt, že po posledním patchy našli zvědavci v datech souborů už nějaké obrázky a podobně k rankedum i turnajům :-)
    • Jack1947
      Jestli by se hrálo na duely tak by to bylo o ničem kor ještě když by měli Sešn špás a v třech hráčích ještě horší ono to bude dost bolest hrát "casual"

      I když nevím co za mody tam je ale slyšel sem o matchmakingu a ten není nic moc.
      • K módum... Je jich ve hře zatím 5 Klasické duely, nebo 2v2 na 3 vítězné hry. Pak 3 4v4 módy, dominion, skirmish a elimination. Dá se hrát i proti botům. Osobně hraju nejradši 1v1 2v2 a eliminaci. Zbytek je pro mě chaos.

        Matchmaking je trochu horší musím uznat. Když jsem byl low lvl tak fungoval parádně a házel proti mě taky začínající hráče. Ted po pár měsících se mi stává, že občas dostanu soupeře vyskillenýho robota (za což jsem rád alespoň něco okoukam) a nebo na druhou stranu nooba za kterého nemám radost když jednoduše vyhraju... Ale vesměs co jsem popsal se mi stane jednou z 20 her třeba.

        Hra mi mrtvá nepřijde. Vždy mi to vyhledá hru do 30sec jakýkoliv mód.
    • som na tom podobne. Uz par krat som sa spalil...
      Clovek kupi hru a nemoze najst poriadne superov *16*
  • Mám pro vás hádanku. Co je mrtvé a mrtvé a dočista mrtvé?
    ...
    • Tyyyyy...
    • Tohle urcite ne. A pokud ses zase jeden z tech, kteri rikaji hre "mrtva", kdyz uz to nehraje kazdej masovej twitch knedlicek a youtuber a dalsi masa dementu a hra nema reklamu na kazdy strance a ma svou stabilni komunitu a pokracuje si svym ted uz normalnim zivotem, tak o to vic je to usmevne.
      • Hra není stavěná na přísun nové krve. Složitá s extrémně vysokým skill capem. K tomu přidej repetetivnost a máš něco co do roka a do dne umře. Už teď to hnije. Ubisoft nebude taky utrácet na transfuzích pro pacienta s proříznutým hrdlem moc dlouho. A naposledy, komunita lidí, kteří hrajou jenom aby mohly š*ustat vzduch, když tě kopnou do jámy? Tahle hra absolutně nesplňuje co si předsevzala. Ergo... mrtvá.
        • Jsi asi hodne duty ze? Co je na For Honor slozityho? Je to jedna z nejjednodussich her na trhu.
          • Jack1947
            Matchmaking možná ?? *7*
      • Krescz
        takže mrtvá hra
        • Bohuzel lide s nizkym intelektem jako jsi ty maji problemy s klasifikaci veci :)
  • piczovina. mrtva piczovina. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit