-
víte jak se označuju nepřátelé v bf 5 ?
-
nevím rhaju na min detaily a vypadá to nádherně
-
Ta hra vypadá na minimální detaily strašně a strašně se i hraje, seká se to, laguje, nacpou tam ženský, ale ani si nemůžu vybrat jak chci vypadat.
-
a to vám tam ty ženy vadí víc, než že můžete vozit tanky na křídlech letadel?
-
Tak na to bych nespoléhal.. u bf1 není problém se dostat na 120fps, pochybuji že s lepšími efekty a kvalitnější fyzikou ničení budov dojde v BF5 k nějakém nárustu.. Poměr kvalita/výkon nejde ohýbat donekonečna..
-
Nemáš pravdu..
ad 3. - ač platí svoboda slova, nemůže si psát cokoliv a kdekoliv. Je velmi snadné psaným textem porušit zákon (a je to tak dobře).
Stejně jako jsme svobodná země, ale tvoje svoboda končí tam, kde začíná svoboda někoho jiného.. Nikde na světě není země, kde můžeš cokoliv dělat/psát..
-
Jakých 50GB? Co to je za informaci, to jako pre-load celé hry nebo čeho? Beta má 12GB a po instalaci 14GB (právě stahuju)! Beta je na jakých platformách? Jaká je hodnota akcií, když se jedná o půlroční minimum a o jaký pokles se vlastně jedná (a má cenu z toho dělat vůbec nějaký závěr)? Kdybych tohle odevzdal nadřízenému v práci, tak mě rovnou vyhodí a asi bych ani neprotestoval.
-
A jeste bych mozna zminil ze nevim proc je nutny si vymyslet nesmysly kdyz zensky ve WW2 nejsou zadna fantasie. Co bych dal za nejaky zajimavy vypraveni pribehu z WW2 s gameplayem co se alespon pokousi navodit pocit opravdoveho WW2 boje klidne za zenskou. Tenhle konflik je plnej neuveritelnejch tragedii ale je i plnej moc zajimavejch pribehu plnej lidi co dokazali prekonat strach, prekrocit svuj vlastni stin a riskovat a casto i polozit zivot za svoji zem. A zdaleka to nebyli vschno bily chlapy.
Proc herni spolecnost s nejvetsima prijmama nezkusi neco vic ambiciozniho nez tupej WW2 MP kde je jedinej pokus o inovaci battle royale?
Kdyz to zkusili naposled (BF1) tak to melo opravdu hodne pozitivni ohlas ale bohuzel to moc nedotahli a z WW1 tam nakonec zbyly doslova jen naznaky a kampan byla absolutni plesniva mr*ka.
-
I am too uneducated to play this game
-
Nevim do jaky miry se to resi. Ja to spis vidim tak ze EA vydalo trailer kterej se nesetkal s velkym ohlasem a misto aby naslouchali tomu co hraci opravdu chtej tak rekli ze komu se to nelibilo tak si muze polibit pr*el. To je uplne v poradku a maj na to samozrejme plny pravo ale na druhou stranu to neni dobry PR. Takze podle me se spis resi s jakou aroganci EA komunikuje s lidma ktery si maj kupovat jejich hry.
Neni zdaleka poprve co EA komunikuje s potencialnima hracema svych her arogantne a pravdepodobne to neni ani naposled. Je otazka jak se to odrazi na prodejich jejich her.
Jestli te BF bavi a nezajimas se o drama okolo EA a nevadi ti jakym smerem se serie ubira tak s chuti do toho a uzij si novy BF naplno.
-
Kdyby řekli, že to je hra z alternativní minulosti, nebo nějaká steampunk ww2like hra, tak by nikdo neřekl ani popel, ale když oni se furt ohání "autentickým zážitkem z druhé světové", tak to mají pak těžký... Jinak souhlas, s tímhle přístupem, ať se raději věnují scifi...
-
Ona se dá udělat arkádová střílečka s autentickou atmosférou druhé světové. A myslím že tohle bylo to hlavní očekávání. A z toho plyne i aktuální rozčarování.
-
Hra je zasazená do období WWII a pokud se tedy budou po bojištích prohánět slečny s robotickýma končetinama a nedej bože černošky za Wehrmacht, totálně to popírá za co kdo bojoval.
-
nemají to nazývat WWII protože to je pohádka asi tak uvěřitelná jako valkyria chronicles (ještě míň, protože ta anime hra alespoň řeší otázky rasismu, válečných zločinů a genocidy)... a rozhodně to nemají nazývat návrat ke kořenům... ona je zde určitá hranice, do které se dají hlouposti tolerovat, protože jsou nezbytným ústupkem před zábavou, pak je tu ovšem zona za touto hranicí, kdy se hra mění nejen v komedii, ale rovnou i urážku všech lidí co ve WWII skutečně bojovali... prostě get woke go broke, ať si to SJW užijí...
-
chlapče, málo předobjednávek rozhodně svědčí o problémech, když jsou z toho popo i v EA... u AAA hry je počet předobjednávek docela dobrým ukazatelem, což bys věděl, kdyby jsi nebyl tak zavrtaný do EA
nic jako objektivní posouzení kvality hry neexistuje, vše od názoru hráčů až po články recenzentů jsou jen subjektivní názory, které dohromady vytvářejí obraz o tom, jaká ta hra asi bude a jak bude průměrného diváka bavit a obecné názory na BF V jsou zatím hodně mizerné
lží je v tom PR žvástu spousta, návrat ke kořenům je například lež, protože původní BF byly zasazeny do WWII ne do pohádky, že hra bude richest a immersive je taky lež, když jsou v té pohádce v době vydání jen dvě frakce a ty navíc v WWII ani nebojovaly (jakási pohádková země inspirovaná británií a německo z doby během WWI (žádné hákové kříže)). Takže žvásty a lži... jak dnes již statisíce lidí píší na internetu get woke go broke
-
chlapce si rikej nekomu jinemu :D takze prvni bod - to ze to ma malo predobjednavek je hlavni kriterium pro kvalitu produktu? (neni to tim že EA ma dnes formu predplanych a vetsina lidi toho vyuzije nez to koupi?) druhy bod - tvuj pocit a tve hodnoceni naprosto subjekivni a nic nevypovidajci o kvalite hry. treti bod - vykrik do tmy :D ano jsou to cira fakta! :D asi mame oba jiny pohled na slovo fakta :D a ted mi rekni kde jsou ty lzi a polopravdy :D
-
chlapče, je mě jasné že jsi do ea zavrtaný až po ramena, ale lidi co vyjadřují jiné názory nefňukají... navíc co jsem uvedl jsou čistá fakta, vychází články o nízkých pre-orderech a tak s chutí vždy napíšu svůj názor na tuto věc, ať už to ea sheeps slyší rádi nebo ne, vyjádřit se může každý. A dělá mě neskutečnou radost vidět, jak se lidi na diskuzích probouzí a hatujou EA. BTW: nevím kde padla ta hláška o autenticitě, ale stačí když postnu oficiální PR BS a hned v něm člověk může nalézt několik lží a polopravd. "With Battlefield V, the series goes back to its roots in a never-before-seen portrayal of World War 2. Take on physical, all-out multiplayer with your squad in modes like the vast Grand Operations and the cooperative Combined Arms, or witness human drama set against global combat in the single player War Stories. As you fight in epic, unexpected locations across the globe, enjoy the richest and most immersive Battlefield yet" hahahahaha to jsou lži a kecy
-
vyborne das 4 duvody proc. a tri jsou fnukani a az ctvty bod je nejaky nazor :D a o tom ten hejt na BF5 je. Ukaz mi v jakem spojeni pouzili slovo autenticky. rozhodne netvrdi nikde ze je to autenticka hra :D nebo nedej boze simulator ww2
-
to je jako chtit po serii NFS aby o sobe tvrdili, ze jsou alternativni realitou k zavodeni vytunenych aut :D proste vzali styl ww2 a do toho zasadili hru. Nikde snad netvrdili ze udelaji simulator ww2 ne? kdyz to vezmu do extremu tak neexistuje zadna autenticka hra z ww2 a jestli ano tak sem s ni :D
-
protože:
1. všude teď vychází články o tom jak nízké jsou pre-ordery
2. EA je banda arogantních zmetků a je třeba je podkopávat na všech diskuzích a šířit osvětu
3. frýdom of spíííč, psát si můžu kde chci co chci
4. když chtěli hru s ženskýma s roborukama, měli udělat nějakou fiktivní válku ala tu ve valkyria chronicles a nikdo by si nestěžoval, nazývat toto autentickou hrou z WWII je lež a urážka