Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Ano souhlas at to má vlastní příběh, klidně engine z Hitmana... ted když na to koukám počátky Jamese Bonda mi příjdou v herní sféře dost zajímavé.

  • triptich

    tak ak bude bondovská hra niečo na spôsob hitmana, len toršku lineárnejšia s väčším dôrazom na príbeh... prečo nie. to by mohlo fungovať (aspoň  na moju maličkosť)

    • Thanquol

      😎pokud myslíš enginem, tak... ok. Jinak určitě doufám že tvoji maličkost z game designu vynechají.

      Bonda si představuji nějak takto. Lokace např Banka. Gadget A - prunik přes prvni ochranku, gadget B - oklamaní kamer, hacknutí přístupových čteček při pohyb v nepřístupných prostorách; Gadget C - top security area - heist (safe, extrakce tajne informace); akční část - unik krativním způsobem nejspiš pomocí dalšího gadgetu, pasáž na motorce nasledovaná motorvým člunem, nebo wingsuitem zakončená extrakcí ponorkou, vrtulníkem nebo raketovým oblekem do raktoplánu na oběžné dráze. 

      Infiltrace, akce, extrakce, conclusion

      • triptich

        tak mňa pri gamedizajne vynechajú na 100% 😉 o to žiaden strach.

        narážal som na možnosti a celkové poňatie hry. jednotlivé mapy (žiaden open world) pospájané do zmysluplného príbehu. kľudne spôsobom aký si popísal, ale s nutnou dávkou voľnosti - nie QTE použi na kameru vecičku A a fertich, ale viaceré možnosti riešenia danej situácie. viem si predstaviť niečo ako prenos "vlastností" a gadgetov skrz jednotlivé mapy, možnosti získať spojenca v danej veci, infiltrovať sa na miesto určenia. prvá mapa na veliteľstve, dostanem úlohu, nejaké to vybavenie + príbehová omáčka. následne transport na miesto/mapu, kde bude potrebné urobiť tebou spomínané akcie (infiltrácia, akcia, extrakcia). ale je na mne, aký postup zvolím. podarí sa mi nájsť moju spojku, ktorá ma dostane na miesto určenia zadným vchodom? super, moje plus. použijem gadget z veliteľstva? tiež dobre. nájdem na mape informácie, ktoré využijem neskôr v príbehu na "skratku", neočakávané riešenie problému? fajn, obohatený príbeh. ak nenájdem, nevadí, vyriešim to inak. vyriešiť mapu, čím sa príbeh posunie ďalej, k ďalšej lokácii/úlohe.

        v skratke - snáď to nebude lineárna akčná nuda v naskriptovanom koridore, ktorý prejdem s jednou rukou na ovládači - nie interaktívny film + nebude tam rambo style a RPG systém/strom vlastností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit