Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to kupoval nedávno v akci jak byly discovery tours zdarma. Poslední AC co jsem hrál byla jednička a tenkrát mne to tak nechytlo. Ještě mne lehce štvalo, že jsem dostal originálku k narozeninám, v době kdy to byla ještě docela vzácnost a i díky tomu jsem si pár dní psal s podporou, než se mi to povedlo zprovoznit díky ochranám (vadili tomu nainstalované virtuální mechaniky, ale ani po jejich odberání a odinstalování to nešlo spustit - šlo to až pod novým účtem ve windows). Nicméně zkusil jsem discovery tour Řecka a fakt paráda. Jezdíme tam snad každou dovolenou (pokaždé jiný ostrov) a loni jsme tam strávili měsíc na svatební cestě, kdy jsme vyráželi z Atén a objeli celý Peloponés a zpátky jsme to pak brali přes Delfy, Théby, Euboiu a okolí Atén jsme skončili na Sounionu. Musím říct, že většina těch lokací je velmi věrně zachycena a člověk z toho má úplně jiný zážitek, když si ty místa prošel a má je ještě v živé paměti. Pak přijde třeba do Delf, Olympie nebo Epidauru a hned se tam orientuje, protože rozmístění budouv opravdu odpovídá současným archeologickým nálezům. Takže po chvíli běhání v DC jsem mrknul jak vypadá samotná hra a když jsem zjistil, že už je to víc RPG, tak jsem do toho šel a nelituju. Už v tom mám 100h a poctivě prolézám mapu (normálně by mne to asi u jiné hry nebavilo) a zatím jsem teprve v půlce a to už jsem překonal level limit z původní hry, který byl 50 - a to ignoruju vygenerované opakující se úkoly z nástěnky a po světě, kromě těch premiových. Nicméně zase vidím jak je lepší si počkat na ultimátní verzi a tu si v klidu odehrát se vším všudy. Těch questů, které tam postupně přidali je opravdu hodně. Ale nebýt reálných kulis, ke kterým mám vztah, tak u toho asi tak dlouho nevydržím. Herně to není až taková pecka. Navíc to, že je Kassandra kanon, jsem se dočetl až po tom, co jsem to měl rozehrané za Alexia a u dialogů mám dost často pocit, že tam měla stát ženská, protože chlapi musím odmítat, ale ženské ukecávat, kromě jedné staré báby. Zlatý Dragon Age, který v tom byl hodně revoluční - kdy si člověk mohl vybrat postavu a svět opravdu reagoval pokaždé jinak.

  • koupil jsem to v epic games slevách a dohrál před pár dny. výborná hra. tak 8/10. jde vidět, že pro ně witcher 3 byl velkou inspiraci, ale fakticky mi to vůbec nevadilo. překvapilo mě, jak mě egypt bavil, ale je fakt, že v poslední čtvrtině už to byly veškeré exteriéry hodně repetitivní. další výtkou je velmi jednoduché levelování. 40. úroveň jsem měl hodně brzo před finálním questem. skill tree taky nudný. kdo vymyslel, že potřebuju 2/3 body na jednu abilitu, je trotl. no a loot system taky schválil nějaký diletant. sekvence na lodi byly úplně zbytečné, ale asi měli vytvořeno už pro odyssey, tak to tam nacpali též. ale všehovšudy žádná z těchto výtek mě nijak neurazila, respektive to tu hru nijak zvlášť nesráží dolů. příběh, hlavní hrdina, gameplay atd. je na hodně vysoké úrovni. doporučuju

  • uher

    Proč bych něco takovýho proboha dělal?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit