Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kluci...nevíte kde by se do tohoto sim.dali sehnat letadla a popř. kam,do jaký složky je vložit...... ? díkes http://www.youtube.com/watch?v=_-jRJOi-H-E&feature=colike
  • Zahrajte si bezplatne Aion vyzkousejte a uvidite to co jste jeste nevideli, tahle zmrsena grindovaci sra*ka se jen tak nevidi PvE sh*t PvP megaabysshit, kdyz k tomu prictete snad nejhorsi komunitu co kdy kde MMO hrala, mate zde skvelou hru na dlouhe mesice :-))))
  • nevim jestli jste zaregistrovali ale tady je dalsi letecky simulator
    Aerofly FS
    http://www.youtube.com/watch?v=_-jRJOi-H-E&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=YYMjaDtG1Ao&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=tDLGXG8sKl8
    http://www.youtube.com/watch?v=3cZryVcuBeA&feature=related
    • Zaregistroval :D.
      Ale co teď sleduji je Prepar 3D, což je kompletně překopaný FSX přímo od Lockheed Martin.
      Který je udělán přímo na tréning pilotů. Bohužel cena tomu odpovídá.
      http://www.youtube.com/watch?v=9nL40Vmphfk
      http://www.youtube.com/watch?v=t33I7qcmn8E&feature=fvwrel
      • Ghost47
        Zas o tolik dražší než addonama vybavená FSX to není *3*
        • no problém je, že například addony na počasí a letadla tam stejně bude člověk potřebovat, ale potom tu cenu ani nechci vědět :D. Ake zase je super, že většina addonů fungující s FSX funguje i s Preparem.
  • Hanzales
    Kluci kruci fakt, kde to berete? :) ;o)

    FSX je možná hezčí s těmi placenými scenériemi, ale i tak, dal jsem to na "hight" (ok blbý fór) high, jaro, východ slunce, mráčky a nějaké to zlepšení tam vidět jde. Free to samozřejmě hrát lze, jen musíš odleťět pouhé dvě mise tutorialu (hodnotíte, ani 4 minuty tomu nedáte)...
    PS: Základní budíky samozřejmě fungují, jen nelze čekat ILS, navigace, světla a co já vím co ještě. Je to prostě rekreační polétání (ultralight, "dvouplošník" atd.) kde směs a propeller stačí (nováčci zapnou asistenci, pokročilí vypnou), pak je tam akorát ještě stability asistent. Zatím zkoušeno myškou, jdu montnout joystick. Létá to pěkně, zadarmo. A přikoupil bych letadla a tak, až přibydou nějaké ty drobnosti jako podpora FFB, track IR (nemám ale myslím na ty co ho maj) :) a přibude nějakých featurek, nebo nějakého kvalitnějšího third-party obsahu. Každopádně na tu část zadarmo se fakt nadávat nedá. Maximálně to lze ignorovat ;o)
    • Jak jsem říkal na relax a pokochání se je to dobré, ale problém je, že Fandové "předchozích dílů" čekali něco jiného.
      Zatím tam toho moc ke stažení není, takže jen čas ukáže jestli dodělají navigaci ATC atp.
      Osobně se přiznám, nejraději létám delší trasy hezky s FSpass a škudlím na další letadla :D. Takže hlavně doufám, že postupně dodělají celý svět. Otázka je co je pravdy na těch podmínkách k přídavkům od třetích stran, ale snad se dohodnou.
      Takže abych to shrnul, potenciál tam je, ale zatím to není hra pro mě.
  • A jaký je rozdíl oproti FSX demu? Navíc za další kousek Havaje a 3 letadla zaplatíte 43$, což byla kdysi cena FSX s cca 15 letadly a celým světem. Smutný *13*
  • jak to teda je s tím FLIGHT? Hraju FSX a těšil jsem se na to, ale co píšete i jak to samo vypadá, to zřejmě je propadák, že? Hrál to někdo? Co je tam za letadla? Jaký je letový model? Dá se tam létat ve volném režimu? Jsem zvyklý hrát na plnou realističnost, čili se tím nemám ani zabývat? Nerad bych stahoval arkádu. Díky za odpovědi.
    • Hanzales
      Asi tak no :) Mně se to stáhlo, ale dostanu se k tomu až po práci :/
      Je třeba to brát jako spíše oddechové polétání, primárně pro začátečníky, ale i pokročilí by si měli přijít na své. Momentálně to třeba nepodporuje FFB, TrackIR, nebo i analog brzdy na pedálech, ale co jsem pochopil, bude se to vyvíjet a přibude různý placený i free obsah (i od třetích stran) a spousta věcí se časem taky doladí.
      Podle obrázků a videí to přinejmenším vypadá moc hezky a jak to lítá na "realičnost" (jestli tam takové nastavení je) dám vědět večer ;o)
      • No dokud nebudou fungovat všechny budíky a rádia + ATC tak zůstanu u FSX se svým piper Archer od carenada:-) Navíc je to po jedné investici dál zadarmo a hlavně celý svět
        • Přesně tak, toto je moc zjednodušené, absence VOR ADF GPS ATC..... Nechci být skeptický, ale bojím se toho, že se buď člověk přeorientuje na X-Plane nebo bude muset zůstat u FSX.
          Jinak graficky pěkné a oproti FSX i dobře optimalizované, ale jak někdo psal je to spíš jen na relaxování a pokochání se pěknou grafikou než na "létání".

          Jinak jsem četl, že podmínky pro vývojaře addonů jsou, tak šílené, že hrozí, že se na Flight úplně vykváknou.
          Zatím lítám FSX + Mraky addonů a zatím jsem celkem spokojen. Ale nový X-Plane vypadá hodně pěkně, ale pořád mě na přechod kromě financí chybí základní addony, jako je FS Passengers, a pár větších letadel jako Feelhere Regional jets, nebo PMDG 737NGX atd.
          • Ghost47
            PMDG už ohlásili, že na něčem pro X-Plane začínají dělat (a s trochou štěstí to bude ta 737 *4*)
            • JJ to je super, ikdyž bych spíš ocenil, aby už konečně dodělali 777, kterou už "slibují" 3 roky. Sand teď, protože pokud ji chtějí dodělat až po Dash 8 tak je zastřelím asi :D
          • Hanzales
            Jojo, milovníci pokročilého civilního létání bohužel musí zatím vystačit asi s FSX :/. Ale měl jsem ho půjčený asi 14 dní a myslím, že je to zuper se vším všudy. ale taky jsem prve myslel, že Flight je nástupce FSX, až pak trochu popátral... X-Plane jsem zkoušel někdy trošku dávněji, ale moc o něm nevím, hlavně o aktuálním stavu. Přeci jen jsem na to bojové létání. Doufám, že DCS po té P-51 přijde s nějakým hustým polostíhačem, ale i takový Harrier, nebo cokoli co umí i svištět bych tuze rád :) Každopádně jsem zvědavý, jestli a co vyzvkvete z toho Flightu za nějakou tu dobu.
            • Coffin.
              Díky o TAW vím, ono dokonce i USAF se stále vylepšuje. Bohužel USAF mě neběžel na XP a TAW mě nejede na WIN7 :(
            • Rostiro: F 22 Total Air War mě strašně bavil, například mise v roli AWACS s možností kdykoliv skočit do kokpitu kterékoliv F22 na obloze, nebo unikátní dynamická kampaň, která ale na druhou stranu měla docela velké systémové chyby....
              Proto mě překvapilo, že amatérský vývoj F22 TAW stále pokračuje, ve verzích 2.x. Nechybí vylepšená grafika pro současné karty, podpora Track IR a HOTASů, atd... Co mě ale nadchlo nejvíc, že instalátor obsahuje nejen manuály a strategy guide, ale i unikátní a přehlednou knihu v pdf, Radar Game, o principech radarových systémů, historii radioelektronického boje a o vývoji stealth technologií.... :)
              http://community.combatsim.com/topic/20202-f-22-total-air-war-221-released/
            • Přesně,
              Sice jsem dlouho věděl, že Flight bude zaměřen spíše na rekreační hráče, ale nečekal jsem, že to bude až tak.
              Jinak bojové simulátory já taky rád :D. Ale naposledy jsem hrál z moderních Lock-On a hrozně mě chyběly nějakě kapaně nebo něco co by mě u hry udrželo déle. Vzpomínám na USAF nebo F-22TAW, kde kromě polétání (ač ně úplně simulátorovém) člověk u hry vydržel neskutečně dlouho díky kampaním. Jinak občas zahraji IL-2 proti kámošům po síti.
    • dřív než se tu dočkáš odpovědi to máš stažený, vyzkoušený...
      • právě jsem četl, že tam není ani funkční VOR, ADF ani blbá GPS a budíky že jsou jen jako design. A už vůbec ATC. Co to má znamenat proboha? Tohle mi stačí vědět k tomu, že to nechci:-(
        • VOR, ADF, ILS funguje. Budíků na okrasu je tam jen pár (např. autopilot). Zbytek je klikatelný a plně funkční!
        • Hanzales
          Proto ubyl z názvu ten "simulátor" ;o) právě aby to nemátlo případné zájemce létající FSX... Mně spíš bere DCS, ale tohle minimálně zkusím. Na takové oddechové večerní polétání po práci to snad nebude k zahození... kór když je ten základ zadarmo :)
          • Tak já si oddychnu i ve FSX:-) přecejenom třeba kolem Friday Harboru je západ slunce pěkný a letiště jsou tam na každém kroku a i při plném trafiku tam je stále klid, takže se člověk může kochat :-)
  • To neni ta pisnicka :(,mozna ten zacatek,ja bych chtel tu jak je za zpevem,ten poradnej rozjezd :)
  • FSX ma krajsiu grafiku, len spravili detailnu scenarku HAWAI, nic viac nic menej, su tam misie neda sa lietat FREE, ked nejde po waypointoch ukaze mision failed. WTF
  • FLIGHT je to katastrofa co som videl na youtube, arcada
  • Stoji za to ten microsoft? Urcite tam toho bude malo a hlavne jakou to ma hratelnost - co se tam plni za ukoly atd. Diky za odpoved.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit