zavřít
...

Zahrajte si Brutal Doom 64, moderní konverzi Dooma z Nintenda 64

O projektu Brutal Doom jste mohli slyšet již mnohokrát, tato krví nasáklá akce však má ještě jednoho příbuzného jménem Brutal Doom 64, který vychází z portu této hry na Nintendu 64. Ten v roce 1997 nepředstavoval obyčejnou konverzi na jinou platformu, ale zcela novou hru odehrávající se po událostech...
 • SmutneZvire.cz (anonym)
  0 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Proč to nevydaj na mobil?
  5.11.2016

  reagovat

 • TriselniPripojka (anonym)
  2 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Poslední odstavec je zavádějící! K instalaci potřebujete buďto soubory z původní verze hry nebo lze alternativně také použít FreeDoom phase 2 wad (volně ke stažení zde: https://freedoom.github.io/download.html ) a i s ním Brutal doom 64 taktéž běží naprosto bez problémů! Tzn. není potřeba používat soubory z původních verzí dooma!
  3.11.2016

  reagovat

 • Thorar tiscali.cz
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Co PerverzDoom (taky jsem to znal pod PornoDoom, DOOMCZ) nechystá se remaster? Chci žužu! *1*
  3.11.2016

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.1.73.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.