Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu si pomoci , ale Lego hopsačkou neurazíš . Co na tom že ve většině hopsáte sbíráte kostky a smějete se rádoby vtipným gagům ... V takovém COD nebo Battlefield zase jednou do roka jenom střílíte ....
  • Odulin
    Super, to si s dcerou rád zahraju. Už začíná bejt ve věku, kdy tyhle věci zvládá a začíná to bejt sranda. O víkend jsme v co-opu dojeli naši první společnou hru.:))...jenom mě zarazila, její reakce když se spustily titulky, já se radoval a ona se málem rozplakala, že už je konec.
    • praseek
      A jakou? Armu 2? *1*
    • Dle dema je ta hra docela ukecaná (mám pocit, že hlasy jsou vystřižené přímo z filmů). Je otázka, jestli se plánuje český dabing.
      • Odulin
        Jasný. No my texty a jazyk zatím moc neřešíme...budou jí teď 4.:D Je ráda, že umí běhat skákat a bojovat, ale snaží se prtě jedno.:)
  • Nejvíc mě pobavil lego Peter Jackson házející po skřetovi Oscara *1*
  • Nechte toho vola byt asi se mu do mozku dostalo par kosticek tak ma vuci danske stavebnici averzi - zpet ke hre fakt krasa :) skoncil jsem u LEGO SW a piraty jsem nezkousel ale tohle vyzkousim v demu a pak se uvidi
    • kubi-wan
      Piráti jsou supr. Ač jsem tomu nevěřil, nakonec jsem si je s přítelkyní náramně užil.
  • Zatím jsem žádné lego nehrál, ale tohle určitě vyzkouším. Po dlouhé době podařená LOTR hra a aspoň se naladím na Hobita :)
  • Lawliet
    Tak demíčko vyzkoušeno chválím chvalím na Lego velmi dobr prácička u Scének člověk neví jeslti plakat hutnou atmosférou, kterou se legu nejenom díky hudbě ale také známým kulisám podařilo navodit a nebo se smát formou jakou to vážný Aragorn s vtipným mrňousem gymlim umí podat. Opravdu doporučuji vyzkoušet tuto kombinaci. U mě se tímto Lego posunulo zase o kus dál s už tak dobrou laťkou. *15*
  • Tohle sem nikdy nepochopil. Lego je hracka hrozne zjednodusujici nakou predlohu. Ve hrach je moznost ze nic zjednodusovat nemusim a muzu pohybovat uplnymi lidskymi bytostmi tak proc bych mel chtit hrat za figurku lega?
  • Cha cha *1*
    Při pohledu na ten obrázek brečim smíchy, takovej LEGO Gandalf, končim! *1*
  • Nevíte co dělat s tím, když mi to při instalaci vyhodí hlášku něco ve smyslu, že balíček nejde nainstalovat? Hra se normálné instaluje a když se chce instalovat Directx tak to hodí tuto hlášku.
    • No já bych se na instalaci DirectX klidně vykašlal. Pokud máš na výběr, neinstaluj ho a pokud nemáš na výběr, nemělo by to vadit, hra by měla bejt nainstalovaná (DX se většinou instaluje po instalaci celý hry).

      Pokud bys snad pro lepší pocit chtěl mít novej DirectX nainstalovanej, jakože jsem si 100% jistej, že to je zbytečný, můžeš si ho stáhnout ze stránek Microsoftu..
      • Nemám na výběr a instalace se zruší.
  • Ať už jdou s těma lego pi****nama do ř*ti
    • Veskoslav
      Že ty jsi jako malý vdechnul nějakou malou kostičku?
      • GlaDOS
        K nicku by si měl ještě připsat "TOM" a pak by to sedlo úplně.
    • Inquisitor
      Tak to nehraj vole! Tahle hra je taky cílená na mladší hráče. Je to jedna z mála her který můžeš hrát spolu s dětma. Ale to je asi zbytečný takovýmu hovádku vysvětlovat.
      • Myslím, že je to zaměřené na všechny věkové kategorie... *4*
        Pamatuji, jak jsem před 5 (?) lety hrál LEGO: Star Wars s kámošem celou noc. *15*
      • Lawliet
        a nebo s přítelkyní, ikdyž té mé stačí aby se to točilo kolem druhé světové nebo to bylo na styl Brothers in Arms.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit