Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cau, lidi, mam dotaz - asi jsem to nepochytil spravne, ale budu si moc zahrat tyhle pecky i bez vlastnictvi PS3? Abych to vysvetlil, uvazuju o koupi Vity a zrovna tyhle hry by me v tom mohly hodne zlomit. Ale PS3 nemam a ani neplanuju. Budu si teda moc na Vite i tak zahrat Ica?
    • Bez placek si to nezahraješ, jak bylo nápsáno ve článku hra se přes PS3 do vity Streamuje. ICO a SoC si nezahraješ, ale GoW si stáhnout do PSV můžeš i bez PS3.
      • Diky za odpoved, nejak jsem necetl pozorne. A tak nejak jsem doufal, ze se mylim a ze by ten ICO a SoC na Vite zpustil sel. Skoda, tyhle hry by se mi libili. Je velka skoda, ze jdou na Vite hrat jen hry pro PSX a ne i pro PS2, vykon by na to snad mela mit...
  • K čemu vlastně ten Remote Play slouží? Není lepší hrát hry přímo na PS3, když tu konzoli stejně potřebujete (ke streamu dat)?
    • Já bych to asi taky v životě nepoužil.. ale prý si máš představit situaci , kdy hraješ na TV a najednou přijde ja nevim přítelkynea davaj jí nakej serial na kterej se prostě MUSI koukat :D ok Tv si přepne na serial a ty si hraješ v klidu dal na PSV... a mužes chodit všude možně po bytenemusis sedet v tom samem pokoji a poslouchat do toho jeste Cesty domu *1*
    • Taky to nechapu, imho je to prakticky k nicemu a vyuziti minimalni. Ale u kazdeho update firmware pro vitu byla spousta narku, proc tam ta funkce jeste neni. Jako mnohem zajimavejsi funkci vidim cross controler, uvidime, jak se to podari vyvojarum vyuzit.
      • Tak uz jsem jednu vyhodu zjistil, ono se to streamuje pres internet, takze to na te vite nemusi clovek hrat jen doma, ale kdekoli. A jako zajimave na tom spis vidim vzdaleny pristup k domaci databance filmu, nez na hrani. Na hrani bych to vzal na milost, kdyby to umelo spolupracovat s gamepadem. Absence L2,3 a R2,3 vidim jako silny handicap, minimalne u akcnich her.
  • montatatana
    Problem teda moc vyresen neni, protoze to namapovani na touchpad je dost peklo a nejde to poradne ovladat. Zvlast u tehle her, kde zalezi casto na presnosti a rychlosti, to bude bolet jeste vic :/
    Co jsem taky zkousel Remote Play, tak ten prenesenej obraz na Vite je navic nejak lehce rozmazanej nebo co... rozhodne ne tak peknej, jako hrat primo na ni :)
    • Souhlas L2 a R2 na touch padu ze zadu, se jeví sice jako fajn.. ale u tehle rychlích klikaček jako je GoW to musí být o nervy... Já na tom hraju momentálne Oddworld Abe´s a uplně mi to tam stačí *16*
  • Malleth
    Tak ICO a Shadow of Colossus jsou best na velký telce a ve 3D.
  • nezahrám *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit