Přejít na výpis diskuzí

Zahráli jsme si skvělou českou virtuální realitu Golem VR

7.5.2019 14:03
Redakce Games.cz 6 příspěvků

Virtuální realitu si v redakci nedopřáváme zrovna každý den – přeci jen pořád ještě máme raději klasické monitory. Když se nám ale naskytla příležitost vyzkoušet speciální zážitkovou hru Golem VR, nemohli jsme odolat. Po rudolfinské Praze se totiž doopravdy, fyzicky procházíte – s brýlemi na očích chodíte...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yeniczek

Proč musí tu interaktivnější verzi udělat zrovna s pavoukama :D Jako vážně, PROČ?! Jinak tohle je přesně to, co mě na VR láká, chodit a pohybovat se cca volně. Takže to asi vyzkouším i za tu pálku. Ale bohužel teda asi jen Golema pro děti no.

• x_ander

Na Golemovi jsem byl před Vánoci a byť z toho byly vidět současné technologické limity VR technologie, tak to byl supr zážitek. Klobouk dolů před realizátory celého projektu, protože tohle vymyslet, postavit (a hlavně zaplatit) musel být krutej kumšt.

• Mart9

Zaplatit? Podle mě to teda platí návštěvníci, ale jestli se pletu a je to zdarma, tak to se omlouvám.

• x_ander

Jak píše kolega pode mnou, myslel jsem tím samozřejmě tu počáteční investici, ta rozhodně nemohla být malá.

• Vojtzech

Návštěvnící to teď možná platí, ale musela tam být nemalá počáteční investice s nejistou návratností.

• Mart9

Nevim, jak moc je to populární, ale investičně bych do toho šel. Dobré umístění a díra na trhu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit