Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Taky jsem tomu v jednu dobu podlehl a osobně považuji za nejlepší díl The Sims 2, hlavně díky obrovské volnosti modifikace. Modeři z The Sims 2 dokázali vytáhnout zázraky.

    Bohužel následně EA nechala v engine omezit možnosti modifikací, aby si nechali více prostoru pro různé DLC/datadisky. Prostě klasická EA, aby vytřískala ze hry o něco víc peněz, tak si naštve fanoušky.

  • Tak extrémně předražené hry, jako je snad celá série The Sims jsem neviděl, vyrůstal jsem na jedničce a na dvojce, tak jsem si chtěl koupit třeba i třetí díl, ale i se slevou je se všemi datadisky nehorázně předraženej.

    • Wolfcastle

      přesně 🤮

  • Inquisitor

    Tak ono není divu, když není konkurence. Celkem se divim, že se toho formátu ještě nikdo nechopil.

    • jednu dobu byly jisté pokusy, ale nedopadlo to úplně dobře, nejblíž bylo tuším Singles.

  • Mart9

    Vůbec to není překvapivé. Já jsem Sims 2 také asi ve 14 letech podlehl, když už ta hra nebyla úplně nejnovější. A nové generace k tomu stále dorůstají.

    • TheSuffering

      Tak ono jde asi hlavně i o to, že na trhu není žádný byť jen trochu podobný produkt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit