Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    No momentalne mam pro Civ4 BTS nainstalovane Caveman2Cosmos a mam odehrano cca 60 hodin a 700 tahu a to jsem ve staroveku cca 400 let pred Kristem.
    Takze az to za nejakych dalsich 200 hodin dohraju, tak zkusim *1*
    • Jak moc je to... jak to rict, "ucesane"? Hodne civ modu se mi hrozne moc libi konceptem, ale pak jsou to spis takove hromady zajimavych, ale hrozne nedodelanych nebo amaterskych jednotek/veci/zalezitosti a tak. Nechci po fanouskovskem modu profesionalni prvotridni kvalitu, ale aspon nejakou uroven aby to melo.
    • tonnymontana
      dik za tip mrknu na to. Ja se o modifikace moc nezajimal ale diky te posledni vlne idie a her pro lidi s operovanym mozkem neni moc cest jak si zahrat dobry kvalitni obsah
      • XorxoxTalarius
        Uz je verze 34 a neni to spatne, jen bacha na nastaveni, ja si svoji prvni hru blbe nastavil a pak jsem nemohl stavet settlery
        Jo a doporucuji zacinat v praveku
        • a na nejpomalejší rychlost
  • Asharak
    A to jao vzali Blizzardu modely, ikonky a pod a dali to do uplně jiné hry? resp. to není arcade mod v SC2 ? A to má projít? hmm až to zavání vytvoření sázek *1*
  • Upřímně si myslím, že ten název nezvolili tvůrci vhodně, protože jestli se nepletu Blizzard Allstars byl původně název Heroes of the Storm, tudíž na ně má Blizz/Acti práva... myslím si, že se právníci 100% ozvou...

    Nicméně přeji tvůrcům úspěch... vypadá to velmi zajímavě *3*
  • Keyz
    To je teda nádhera.
  • tak blizard je na Activisionu dost nezávisléj, ale určite budou muset změnit minimálně název.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit