Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapu ten hate na tuto hru.  Ano neni to takova peck jako Last of Us nebo RDR2, coz jsem ja osobne ani neocekaval, ale porad je to silne nadprumerna hra. 

    • iSpirit

      hate je v této době úplně na vše. Se koukni na Mortal Kombat. Tomu řikám hate, přitom skalní fandové jsou se hrou extrémně spokojeni. Ale prý je to moc SJW, není tam Mileena a ženské jsou moc zahalené. 

      • Jack1947

        Jestli tomu tak je tak Oprávněný, protože Mortal kombat byla vždy kontroverzní série.

  • TheGGG

    hrál jsem asi 5 hodin a ta hra je rozhodně super, stačilo málo a mohlo to být 8 nebo 9 z 10. Hlavní postava přesně ten badass charakter jaký mám v oblibě a hordy zombáků fakt nechutné...

    jediná vítka je, že nějak ubrali gore... krve teda je tam spousta a občas se snad ustřelí i noha, ale když lidskýho protivníka kucháte nožem a všude stříká krev, ale pak na těle nevidíte ani ranku, tak to zamrzí... mátně mám pocit, že to ve starších ukázkách bylo drsnější. V tomto ohledu každopádně TLOU je o tři stupně výš.... jestli to gore omezili kvůli HW limitacím nebo se báli, že by jim to někde nechtěli vydat to nevím, typuju ty technické limitace, kdy ořezávali efekty. Jinak ale hra skutečně nádherná, tydle zamlžený vlhký lesy a rozbahněný cesty ve hrách miluju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit