Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď už tu jenom chybí vulgární primitiv jejdasek se svymi "pyraty", aby nám všem sdělil jak jsme hloupí a jaký je Zaklínač 2 propadák...
    • Protoze az budes tak dospely jako on, tak pochopis ze mel pravdu *15* a Alan Wake je taky spatne, protoze si na sebe vydelal navzdory tomu ze 99,999999% lidi na PC pirati a to posledni 0,0000001% je sam velky jejdasek.
  • Tak si to teda zhrnme... Predalo sa viac ako 1 milion kopii hry, ktora:

    - je z byvaleho vychodneho bloku (takze pre americky trh nezaujimava)
    - je specificke RPG (takze nemusi sadnut sirokej verejnosti)
    - je vydana na (podla niektorych) "mrtvu" a piratmi prehnitu platformu

    A stale sa to niekomu zda malo? Kolko predal taky Alan Wake na X360? Kolko predal Heavy Rain na PS3? To boli tiez majstrovske diela a exkluzivity (s omnoho vacsou reklamou ako Zaklinac2) a predaje neboli o nic lepsie...
    Takze polskym susedom gratulujem a dufam, ze nas neprestanu zasobovat kvalitnymi hrami.
  • Jako fajn, potesi to, ale nenalhavejme si, ze milion za 3/4 roku a se slevama je cislo, ktery neco nekomu ukaze, otevre managorum oci a spasi pc platformu. Uprimne mi prijde, ze je to v zasazeny do kontextu malo.. a to ho mam jen dvakrat a uvazuju o x360 verzi.
  • No snáď to aj ďalších vývojárov uistí v tom, že robiť hry na PC treba aj naďalej. Keď sa to robí kvalitne, tak si to radi kúpime. Gratulujem CDProjektu a teším sa na Witcher 3 :)
    • Přesně tak, a jsem rád, že jsem mohl alespoň tou koupí přispět (vlastně dvěmi, kupoval jsem to i švárovi) *3*
  • Výborná hra, vaše rozhodnutí mění příběh, což v mnoha hrách neni. Krásná grafická stránka a vynikající příběh, kde opravdu většinou těžko odhadnete co se stane dál. Jen tak dál, doufám, že se dočkáme i 3. dílu. Zaklínače 1 a 2 mám zakoupené, takové hry stahovat mi je proti srsti.
  • Me moc zaklinac 2 nebavil ale tvurci se snazili a chovaj se k hracum hezky takze sem cekal ze tam bude vic prodanych kusu ale i tak je to na PC docela dost ted me zajima jak si budou vest konzole i kdyz tady to bude nejspis jasne
  • misho8723
    Ja by som ešte poďakoval Poľsku za krovky :) a za hudbu (napríklad Riverside som vďaka Zaklínačovi 2 spoznal a teraz milujem všetky ich albumy)
  • LOL cislo.
  • Malleth
    Na PC hodně solidní číslo. Přeju jim to.
    Další důkaz, že i kvalita se může prodat i když není znásilněná dnešními trendy
  • Nechci tu vyvolávat flame,ale vážně je takový úspěch 1M prodaných kusů(to stejný má Portal 2) oproti Call of Duty,kterého se každý vydaný díl prodá přes 10M kusů?Názor na CoDko z důvodu flamu psát nebudu.Nicméně,takhle velké prodeje má jenom CoD,nebo i někdo jiný?Protože ty rozdíly jsou strašně obrovský
    • fps rozšířenější než rpg, witcher o něco težší hra, to bych řek že má taky vliv, navíc nemá multipleyer.

      Ale osobně jsem čekal tak 2 mega prodejů na pc a doufal ve 3. bohužel warez zase ukázal svou sílu a poslal pc zase o něco dál doprdele, neříkám že sem svatej, ale některý hry je prostě povinnost kupovat - od valve, cd projektu min.

      pokud se kvůli tomu vývojáři víc zaměří na konzolový poblikum, nebudu se tomu ani divit,akorát mi to bude líto..

      Mimochodem se i někde vyjádřili, že pokud budou prodeje nadále takový tak se budem muset s takhle velkejma projektama od nich rozloučit..
      • Tak na to jsem cekal, az tu nekdo zacne placat nesmysly, ze kazdy, kdo si to stahne by si to jinak koupil. Predstav si, ze nekoupil.
    • Veskoslav
      Je to úspěch. Jelikož se jednalo pouze o prodeje na pc u druhu hry, která nemá příliš velké masy hráčů. A co si budeme nalhávat. CoD se prodává kvůli značce CoD, zmeňte název a lidi po tom ani neštěknou.
    • Hairy_Ass
      Vem ale v potaz, že CoD je multiplatformní, zatímco u Zaklínače se to prodávalo zatím jen na PC, což je jen na jednu platformu (zvlášť u PC, kterému internetoví nostradámové - tímto zdravím do Epic Games - už delší dobu periodicky prorokují definitivní konec) docela úspěch. *4*
    • smejki
      eh...Gauss.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit