Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krudanze
    vyjde demo? rad bych nejdriv vyzkousel jak mi to pujde
  • Vypadá velmi dobře tento Zaklínač 2. Snad mé železo bude stačit.Taky bych byl rád, kdyby se tentokrát autoři vyhnuli hluchému místu, jakým pro mě byla bažina.Chvilku jsem si totiž myslel, že hraji MMORPG(stále do bažin a zpět a nebralo to konce).
  • mě se líbí záběry ze hry...filomové sekvence jsou bohužel jak z MGS 4 *9*
  • Raději bych byl aby byla stejná :-) klidně kratší o trochu pokud odpadne to loadování :-D
  • Osobně se hodně těším....jen se trošku bojím herní doby...
    • No kdyby byla oproti jedničce poloviční tak to je furt velmi solidní herní doba ne?
  • Mno tak zatím to vypadá, že dvojka má velký potenciál :) . Má s klidem na to, aby strčila do kapsy už i tak výbornou jedničku. Ovšem počkejme si na výsledek. Každopádně já už se moc těším
  • Core
    *12*
    • Core
      Uvítal bych možnost smazat vlastní příspěvek (alespoň pro registrované uživatele). Omylem jsem místo reagovat napsal zbrusu nový příspěvek. Sorry.
  • Vidím dobře ve sběratelský edici bistu Geralta? Proč by si proboha někdo kupoval ke hře bistu?
    • Core
      Proč ne?! Tací sběratelé figurek (a ve speciálce k jedničce byla opravdu kouzelná) potom sáhnou jako slepice po flusu. Busta je fajn nápad. Netradiční, ale fajn. Podívej se na shopy se sběratelskýma figurkama, busty jsou zcela běžné. Třeba taková busta - přesná replika v 1:1 Terminátora Skynet za cca 20.000,- Kč (neber to!) Nebo Aliena. Osobně mám bustu Nemrtvé nevěsty Tima Burtona... *1*
      • Bustu mrtvé nevěsty s otvorem a třemi vibračními režimy?
        • Core
          Busta se třemi otvory? To myslíš ústní otvor a uši? *3*
      • No nevim, ja třeba Nemrtvou nevěstu více ocením na plátně kam taky patří, ale proti gustu ...
      • Na na zaklade tveho infa jsem se podival na stranky onoho shopu, jako je to hardcore, nevedet co s penezma tak Aliena v zivotni velikosti (233 cmm) za 150 000, no neber to, ale jo pekny jinak :) Ani jsem nevedel, ze neco takoveho existuje..
  • Core
    Houly šit! Pecka! Škoda, ž nemám herní železo. Jedničku jsem kupoval ihne po vydání. Tohle vypadá opravdu skvostně. *1*
  • No neviem, tý plameno-kovový obri mi volako nesedeli k umiernenejšej fantasy estetike zaklínača, ale aj tak to vyzerá úple perfektne *3*
    • USER47
      Prý to má být ztělesněná válka v nějakým Geraltově snu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit