Přejít na výpis diskuzí

Zaklínač 3: Divoký hon dorazil na Switch v kompletní edici

16.10.2019 17:15
Šárka Tmějová   7 příspěvků

Geralta z Rivie je v našich končinách asi zbytečné představovat, ale pro případ, že jste zrovna přestali ignorovat fantasy žánr: Je zabijákem příšer, mutantem se dvěma meči na zádech, který svou nadlidskou sílu a rychlost ještě přiživuje pitím lektvarů a používáním magických znamení. A na Switchi teď...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War

A padá na krásných 17 fps. Kvalitní port, to se musí nechat. 

• ales.smutny

Fakt? Zatím jediné, kde jsem zaznamenal pád k něčemu, co by mohly být tyhle hodnoty, byly dva momenty v Novigradu. Jinak to beží na 30 fps, hlavně tam, kde je třeba, tedy v soubojích.

A ano, je to hodně kvalitní port, souhlasím.

• JohnnyLegend

Witcher 3 v mem pripade dohran na PC vcetne vsech dlc, na ps4 pro jsem na konci hlavni kampane a ted jedu dalsi hru na Switchi a s verzi na Switch nemam nejmensi problem. Vzhledem k tomu, ze hraju na PS4 pro zaroven mam nejobjektivnejsi dojmy co muzu mit. Graficky to samozrejme tezce zaostava i v handheldu. Vcera jsem hral 2 hodiny handheld a pak zapnul w3 na ps4 pro a zdalo se mi tech 4k jeste ostrejsich  a krasnejsich nez obvykle. Na druhou stranu jsem se pristihnul, jak jsem nadsenej z tech svetelnejch efektu na switchi, z hustoty lesa a z grafiky v dialozich. Nic tam proste nechybi. A napriklad pohyb v menu a hrani gwintu je na switchi plynulejsi nez na ps4 pro! Na 17 fps to rozhodne nikde nepada, co se plynulosti tyce, je to srovnatelne ci mozna i lepsi nez ps4 verze.

• Podle rozboru na Digital Foundry to běží ve stabilních 30fps.

• Veskoslav

Není dané portem, ale Switchem....

• Tak jako a´t jsou swičaři rádi, že jim to tam vůbec nějak běží.

• To bude jachet a porshe...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit