Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj tak parim jako divej, dal jsem to na treti obtiznost a celkem narez. Kdyz me obklici vice potvor tak v kombinaci se spatnou moznosti kryt plus zadny lektvar co prida ihned zdravi ale jen pomalu je to celkem tezke. Dulezita vec. Za meditaci u MIST MOCI bych mel ziskat dovednostni bod, zadne ale nedostavam, je to tim ze hraju treti obtiznost? Da se to na to vubec normalne hrat? Grifa jsem dal asi na po seste...
    • Lukyz
      Přesně tak, klávesu musíš podržet a ne jen zmáčknout, já takhle taky prošel dvě místa a divil se, co že je to za bug *1*
    • U mista moci dostanes dovednostni bod po prvni navsteve i na treti obtiznost (ja dostava a na tuhle obtiznost hraju). Proste podrz "e" (A) a cekej dokud ti ho to neda :D
      • Jo taaaak. Ja to vzdy jen zmacknul rychle, zkusim dnes. Diky
  • A jalej je vubec maximalni level?
    • Našel jsem zbraň na 38 lvl.
    • 70
    • Asi 35.
  • fallanga
    Optimalizace je dobrá? Cože? Neřadí se mezi nejhorší, ale pořád je dosti špatná.
    Každopádně nejvíce mne zarmoutily elixíry. Vlaštovka trvá pouze 20 vteřin? Špatný nápad.
    Zatím jsem dá se říci na začátku, ale hra na mne působí jako naprosto průměrný Zaklínač. O nic horší než první 2 díly, o nic lepší.
    • Souhlas.

      Ale za mě to bylo nejlepší v prvním díle. Je hloupost chlastat to v sedě při meditaci....To bylo divný a navíc jsi nevěděl kdy to chlastat, protože nebylo jasné co bude následovat za rohem....

      20s je strašný. a skilly to nemají řešit takto zásadně. To by poté byl zaklínař v základu amatér.
      • Hloupost to není, v knížkách to bylo stejně. Zaklínači pijí elixíry před soubojem, ne během něho.
      • fallanga
        Osobně se mi to více líbilo ve dvojce, ale i v prvním díle to bylo lepší než tady. Tím nechci Zaklínače 3 nijak shazovat, jedná se o dobrou hru, ale tato drobnost mi strašně vadí.
        • Jop ve dvojce to bylo více podle knih,kde gerald nepil elixíry při boji ale pěkně jse na tu potvoru připravil :)
          • Ve knize ale tuším co ho čeká.

            Zde jsem to netušil :( Krom tedy těch velkých monster a někdy mi to přerušili cutscnény atd. Prostě myšlenka dobrá ale provedení ve hře bylo nejasné. Podruhé jsem si to logicky více užil
    • No víš ono stačí jsi dát pár bodů do alchymie a trvaní elixíru se dost prodlouží :)
      • fallanga
        Ano, tak to bylo i v minulých dílech, ale je blbost aby vlaštovka trvala 20 vteřin. Ve dvojce byly elixíry skoro dokonalé. Příprava a vypití pouze na klidném místě během meditace, efekt trval kolem 15 minut, když vyprchal efekt, vyprchala toxicita. Tak to bylo dokonalé. Vypití elixíru během boje s několikaminutovým účinkem je hloupá změna.
        • Jo ve 2 to bylo lepší,mně zase vadí že tam jsou pouze dva sloty na rychlé použití elixíru a tak během souboje musím stále skákat do inventáře když chci použit jiný elixír
        • Naopak to byla strašná blbost která mě nehorázně štvala celou dobu
  • Povedena hra, kvalitne udelana, dobře optimalizovana a je zabavna. Osobne jsem neveril ze to polaci dotahnou do konce takhle dobře, na to ze to je jejich treti hra skutecne slusna práce skoro srovnatelna z serii TES. Grafika je sice o něco vic pozadu technologicky třeba oproti Dragon Age, ale zase pusobi vice realne. Takze jsme rad ze to taklhle pekne zvladli, takto velkych RPG a kvalitních není nikdy dost.
    Samozrejme mouchy by se hledat daly, ale tak nejak není moc proc.
    • Je dosť prekvapujúce, koľko ľudí tu nadáva, ako to nie je dobre urobené. Ja mám pocit, že to CD Projekt zvládol výborne. Neviem či až na maximálne hodnotenie, ale je to technicky aj scénaristicky na vysokej úrovni. Keď si spomeniem aj na niektoré top hry, kde je možno dobrý príbeh, ale koridor je veľký 20m na jednu stranu a druhú stranu, toto je rozhodne vyššia liga.
    • Realne, si asi upadl ne, kdyz to vse pusobi jako namalovane vodovkami.
      • kup si lepsi monitor nebo brejle..jinak nevim jak ti pomoct:)
  • Dneska si to koupim more na ps4 dzea
  • Skoda, ze tam nemuzu mi treba sekyru bych ji pak nosil v tech severskekch lokaci. To by byla parada nebo treba sip a luk a strilet z dalky. Pak bych si mohl hrat na robina hooda, kdyz by nekdo na pc udelal mod obleceni.
    • Zrovna jednu sekeru mám a vypadá naprosto super jen škoda že není moc silná
  • Ocenil bych fast travel po vzoru Skyrimu, sice všude běhám pěšky a koně využívám jen sporadicky, ale pak když se člověk potřebuje vyprodat, nebo se mu prostě nechce pochodovat po kraji, tak to dobíhání ke značce je neskutečně otravné.
    • Rejsek
      No fast travel sice akutně nechybí, ale vsadím se, že dobrý kůň by zvládl jet tryskem mnohem déle, než ve hře. A vůbec, nevím proč z nich ve hrách dělají takové udýchané zdechláky, je to majestátní, vytrvalé a silné zvíře.
      • Magister_Peditum
        S tím novým niflgaardským sedlem se kůň unavý až po několika minutách, takže to mám v cajku.
      • Extrémně dobře cvičený závodní kůň s minimálním zatížením možná. Kůň, který nese osmdesátikilového borce ve dvacetikilové kroužkovce s řekněme desetikilovou výzbrojí a výstrojí a ještě absurdně zaplněným inventářem? Člověk ozbrojený jako Geralt (tj. těžká jízda) nemůže být mobilní jako lehká jízda v ideálním terénu.

        Mě jízda na koni ve W3 vyhovuje; i vzhledem k rozměrům světa (uvědom si, že Velká pardubická se jede na cca 7 kilometrů! tj. přes celou délku mapy herního světa s 50km2, rychlostí cca 50km/h).
        • praveze vsetko co hovoris o geraltovi, by geralt nemal byt, to sa mi na tej hre nelubi.. geralt ma byt atleticky zabijak a ne 80 kilovy svalnac v kruzkovej kazajke a 3 zbranami na chrbte, naozaj tymto postavu geralta pokazili v zaklinacovi 1 geralt vyzeral viac ako geralt
      • Asharak
        Jelikož běh v KC:D je dost realistický tak bych doufám že to samé udělají s koněm a konečně to zdechlák nebude :) Ale stejně je nejlepší dát si fast koně přes mod, ve Skyrimu. TO pak jinak sviští :D
        • Rychlost ani výdrž koně mě až tak netrápí, využívám ho málo hlavně kvůli tomu, jak je blbý. To, že se zasekává o všechno, je opruz. To, že se spawnuje půl kilometru od vás, snad ani nebudu komentovat (nebo klidně pod mostem, když ho vyvoláte na mostě).
  • Jo a nevite jestli to bude podporovat mody jako skyrim? Aby pak do toho nekdo predelal treba neco z game of thrones to by byla parada. Nebo z pana prstenu. Dokazu si to predstavit
  • Existuje nějaký údaj, kolik peněz šlo na PR této hry ?
    • Z toho, co si pamatuju, tak byl budget okolo 50 m. a z toho zhruba polovina měla jít na PR.

      V rychlosti jsem našel tohle http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=586441 , ale je to staršího data, takže to nemusí být aktuální a ani jsem to jinde neověřoval, takže to ber s rezervou :-).
  • 10/10 by som nedal ovladanie nie je bohvie aké postava keby sa pohybovala ako v assasin creed unity tak ta hra nemá pochyb na 10/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit