Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    jo jo, witcher je dobrá série, hra která pobaví, má moře epických momentů, není otravně náročná ani překombinovaná, skvěle napsaná postava s mořem hlášek, díky knihám hluboké a promyšlené lore, skvělý dizajn nepřátel, parádní grafika, slušný voice acting, rozmanité prostředí, zajímavé questy... rozhodně palec nahoru.
    • Stejně se tu najde kupa haterů, co to nanávidí, jen aby nezapadali do davu.
      • Je to totalni blbost, pro me ano !
        • TheGGG
          ty radši nějakou p2w dotu...
          • dota je snad jediná free to play hra bez jediného pay2win prvku *1*
            • Ani ne, viditelnost se nemění tim, že má na sobě hrdina jinou helmu, Valve si to navíc hlídá, aby se nějaké opravdu extrémní skiny do hry nedostaly
            • Asharak
              Změna základního modelu hrdiny = změna. Viditelnost byla nastavena a je porušena skiny, a hle máš p2w prvek, pro někoho.
        • Still
          Tak proč to komentuješ, když tě to nebere... Aha, chybí mozek...
          • MikeR
            To jako myslíš, že přispívat do diskuze maj jen ti, co nad danou hrou nebo čímkoliv jiným hýkaj blahem? To by zaprvý nebyla diskuze, zadruhý to patří mezi "politicky korektní" praktiky, který ve výsledku můžou způsobit jen to, že lidsto nevystavený kritice zabrzdí a zdegeneruje. Když všichni uslyšej jenom chválu (a je jedno, jestli si jí zasloužej nebo ne), tak brzo budou ty mozky chybět doopravdy.

            Samozřejmě zrovna příspěvek "Je to totalni blbost, pro me ano" nepřináší do diskuze vůbec nic, ale obecně je tenhle zamítavej přístup ke komentářům z opačný části spektra akorát cesta do pekel.
            • MikeR
              Still: tak to jsem rád, protože tvůj původní příspěvek se dost vymezil proti jakýkoliv kritice. *1*

              Nicméně ještě nikdy jsem nezaznamenal, že by si odmítači negativních komentářů stěžovali na příspěvky, jejichž obsahem je toliko nadšený výkřik. Přitom jejich hodnota je úplně stejná, jako když hru (cokoliv) někdo jen tak odsoudí. Nemám vůbec nic ani proti jedněm, ani proti druhým, podle mě to všechno do komentářů patří. To jen že je docela pokrytecký, když někdo nehodnotný souhlasný výkřiky toleruje a třeba jim i nacvaká lajčíčky, kdežto nesouhlasný vykazuje do míst, kde slunce nesvítí. *1*
            • Still
              Konstruktivní kritika je na místě, ale většinou kritizujou ti, co to ani nehráli *1*
            • lidstvo zabrzdilo a zdegenerovalo uz davno
          • PanS
            Komentuješ vždy jen to, co "tě bere"?
            • Still
              PanS: Ne, to co mě nezajimá, nehraju to, nebo je to podle mého sračka, tak tam nepíšu ani čárku...
            • PanS
              Still: Potom ale chceš omezit prostor na diskuzi natolik, že už to vlastně nebude diskuze - její charakteristikou totiž je, že rozebírá jednu věc ze dvou a více úhlů, což by bylo při tvé podmínce, že hru budou komentovat pouze ti, kterým se líbila, jen těžko splnitelné a tím pádem nesmyslné.
            • Presne, jen jsem si procetl a odpovedel. Mala chvilka a muj nazor, nic proti tem co to bere, ale me to nebere a bylo to pro me zklamanim cela prebarvena 3jka. Takova ala konzole...
            • Still
              Ano *4*
            • Samozrejme. Komentovat neco co me nebere mohu pouze, pokud ono "nebere" prameni z toho, ze je to spatne udelane a ne proto, ze na to jeste nejsem pripraven - pripad 90ti procent hateru, ktery hatujou neco, co ve sve podstate nema ke spatne udelanemu ani trochu blizko.
  • Odulin
    Právě dojíždím Srdce z Kamene, abych byl na připraven na O víne a krvi. Včera jsem dělal tu zábavu pro Vladimíra a.....kruci tomu říkám questy. :))
    • nejde mě pořád dorazit žabáka *9*
      • Máš na to vhodný level?
        http://thewitcher3.wiki.fextralife.com/Superior+Golden+Oriole to je super a jed tě pak léči.
        Yrden ho a moment zastaví a pak mu lze dát bombu pomocí útoku adrenalinem.
        • 37?stačí?
          • Nedávno jsem v té části hry byl. Tady je rada, pokud se ti souboj ještě nepodařil:
            Dá se dostat poměrně snadno, jelikož vypouští spousty jedu. Po vypití elixíru "Prvotřídní Zlatá žluva" se Geralt při intoxikaci jedem léčí, namísto ztráty životů. Stačí v tom jedu stát, podobně jako s "Quen" v ohni. Pokud máš "Quen" na vysoké úrovni, můžeš v místě zamořené jedem stát, dokud tě žabák netrefí a nezničí štít. Jak psal kolega, žabák je slabí proti ohni, silný "Igni", petarda ohnivé podstaty, nebo zbraň s šancí na podpálení taky udělají svoje. Osobně mi mnohem náročnější přišel souboj, který následuje pár minut po žabákovy.
            Navod na "Prvotřídní Zlatá žluva": http://navodycesky.cz/pc/zaklinac-3-divoky-hon-zlata-zluva/
            • Diky
          • milos.bohonek
            37 bohatě. Já na něj myslím docela užil Igni (oheň), ale už si to přesně nepamatuju.
            • ok diky
  • Mezitím si můžete pročíst 6 stránek změn patche 1.20 který dorazí před DLC. Zřejmě v pondělí.

    http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/document/Changelog-1.20-ENG_l9fczl2s3h.pdf

    Opravu tohle studio hru dolaďuje a přidává extra možnosti dle hráčů. To se jen tak nevidí a je to + do celkového hodnocení. Přidají možnost aby protivníci měli level dle hráče pro lidi kteří chtějí každý souboj obtížnější a delší + další věc. Vylepšená zpráva inventáře potěší.

    Hra se od vydání vylepšila a to nás časem čeká určitě EE edice.
    • Test
    • konečně, lidi mi tvrdí že patch 1.12 opravuje tohle:
       Fixes issue whereby an ifrit in quest titled Redania's Most Wanted could not be
      reached.
      daný Q aspoň na 1.12.1 nejde projet. Snad patch výjde už brzy.
    • Asharak
      Bohužel, většina majoritních uprav bude jen v datáči a né ve staré hře
      *9*
      • Ktoré vylepšenia? Patch 1.20 ide byť pre všetkých a ide priniesť všetky vylepšenia o ktorých sa tu píše.. datadisk nejde sám o sebe priniesť žiadne zmeny do pôvodnej hry
        • Asharak
          Grafické hlavně. Nebo to bude v základní verzi taky? Zatím přádné srovnání není a nějak jsem to nikde nenašel :/ I když ten inventář jsem tam taky nečekal, možná jsem myslel právě ten, moje chyba :)
          • Grafické vylepšenia budú len v tej novej oblasti, v ktorej sa odohráva datadisk.. a nejde zas o také veľké vylepšenia - o niečo lepšia tráva a o niečo väčšia dohliadnosť.. ale tie najväčšie zmeny a vylepšenia ide priniesť ten patch - čo tam po grafike, keď ideme mať vylepšený inventár, a celkovo menu a UI, ľubovoľné nastavenie levelovanie nepriateľov, lepšia mapa, vylepšenia ohľadom kníh, atď..
            • Asharak
              Jo myslel jsem spíš to nedodělané nasvětlení enginu, které nemohli dát do základní hry hlavně, o tom sem trochu snil :/
              Jako nic moc až na ten inventář, ostatní věci bych čekal spíš už vyřešené dávno než teď. Auto-lvling mám lepší z modu, který hází random +0-6 lvl u stejných monster. Mini-bossové ještě lepší vzorce :D Pokud to bude stejný lvl to autoscalování pak to ještě nebude dost "těžké". Až když mají ostatní o 4 a víc levlů nad tak je to děsný :) Hlavně v bělosadu měla paní u studny lvl 5-10 vs tvůj level 3. Chce to vidět v praxi ten jejich.
              Nejvíc asi ocením vypnutí auto-vytahování mečů, na koni to je děs když odjedeš víc než chceš. Knihy měl nejlíp vyřešený DA:O, na to nic nemá *10*

              Každopádně fajn že se na to nevykašlali a dali to alespoň teď jako "dokončený systém" který donutí lidi projít si to znovu.
  • Femto
    Jen škoda že se nerozloučili s Dol Blathanna a návratem Iorwetha.
    • Přesně, pak není jasné jak to s ním dopadlo. Stejně jako další postavy z druhého dílu.
      • Femto
        Pro mě to byl nejlepší charakter ze všech dílu. Hodně jsem se těšil na nějaké hluboké lesy Brokilonu či právě Dol Blathanna. Myslím, že konec trilogie by hezky poeticky navázal na povídku Konec světa, kdyby se hra odehrávala v Dol Blathanna. Osobně si myslím, že Skellige ani tenhle Toussaint není pro hru to pravé.
        • No keď charakter, tak vážne či srandovné , ho mal ten Novigradsky kupec, ktorý Geraltovi vrátil niekde v podhradí pred hospodou v jednotke, finančný dlh, pekné bolo, že Geralt ani nevedel za čo mú tie peniaze dlžil a vrátil.

          No keď sa bavíme, o miestach - tak nekde som četl, zaujímavý príspevok, o spísaní akože petícii, kde bude zároveň počtom hlasovania vybratá lokácia, kam by si hráči najradšej podívali .
          Je toľko miest v v našom reálnom svete kam by sa človek rád nahliadol, nieto ešte vo svete zaklínač-škom.

          No taký Dol Blathana či údolie kvetov , by som radostne prijal a uvítal,(myslím že sa mal objaviť v dvojke ale nakoniec od toho upustili ?), ja som proste rád za každú novú zaklínač-skú lokalitu , ktorú naše oči nevideli.
        • U mě pan Iorweth poeticky umřel. *5*
  • Mohli by jste dávat do článků s recenzí, která má navnadit na hru, screeny v nejlepší kvalitě?
    Chápu, že někdo nemá počítač, který mu rozjede hru na NEJ, jsme jen lidi.
    Ale dát screeny v malém rozlišení, bez detailů a zaostření, nemluvě o okluzi?
    Popravdě jsem si říkal, kam se poděl ten hezký kabátek a ta pěkná grafika co byla u hlavního dílu a u Srdce z Kamene...
    Takže jsem i byl skeptický, zda-li se tento datadisk povedl i po grafické stránce...
    A povedl, jak moc. Ale bohužel vaše reprezentace sráží hru - pro člověka, co teprve jen přemýšlí o zakoupení W3
    • Souhlas. Zapnout hairworks apod. Vše aby bylo nejlepší a bylo vidět, jak to vypadá a pak to láká dobře.
      Recenzenti na to stroje mají. Však to je jich povolání.
  • hezkypěkně, CD projekt se touto trilogií nesmazatelně zapsal do análů herní historie *4*
    • tak do analu se zapsal zcela jiste *1*
      (sry neodolal jsem)
  • jenda84
    Dostane někdy nějaký hra 10/10???? Minimálně Witcher s DLC by to za příklad toho, jak se maj dělat pořádný hry, zasloužil.... *7*
    • Asharak
      Pokulhává dost v hratelnosti. Začal jsem ho potřetí a je to už dost otravné. Myslel jsem že je alespoň ten loot systém trochu random, ale většina věcí, dokonce i npc loot, je snad pevně naprogramovaná. Podobné to má asi i Skyrim u lootu, ale je daleko zábavnější hrát ho od znova. Což beru jako jeden z hlavních prvků pro open RPG hru (znovuhratelnost), vlastně i samotné RPG a už z toho důvodu bych viděl že nemůže dostat 10/10. Pokud se teda W3 říká open world, ale max 95/100. (neříkám že si Skyrim těch 1/1 zaslouží).

      Ale obecně platí, že takhle by žádní hra nedostala 100 ze 100. Navíc je to pořád jen názor jednoho člověka ta recenze.
    • Skyrim to dostal také a to se musel vyloženě pro PC dodělal díky modifikacím.. Zas tak moc 10/10 neber....
    • http://games.tiscali.cz/recenze/zaklinac-3-divoky-hon-recenze-251453
      • jenda84
        díky za lekci, beru zpět *1*
        • http://games.tiscali.cz/recenze/mass-effect-2-recenze-50326
  • Jdu na obídek a pak se do toho pustím. To bude prostě bombastik.
    • Taky
  • Trojku Zaklínače sem ještě nehrál, ale mam to v plánu. Každopádně tyhle screeny jsou nějaký divný :D na čem to hrajete? Ty kostrbatý hrany sou hrozný.
  • Ta úvodní narážka na Dona quijota je geniální *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit