Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Dík za článek. Je to srozumitelně popsáno.

    Škoda, že nikdo nepřeložil podrobnější popis politické situace. Anglicky je o tom dobrá série článků.
    http://knightofphoenix.tumblr.com/witcher
  • Emhyr var Emreis je jediným přežívajícím rodičem Ciri. To je drsnej spoiler :)
    • Magister_Peditum
      Kniha vyšla už před 15 lety. To už je na spoiler dost dlouhá doba. *15*
      • Co je to za nesmysl? Když něco vyšlo před 15 lety, tak to znamená, že to všichni znají? Spoilery přece nejsou o tom, před kolika lety něco vyšlo, ale že to někomu zkazí radost (viz "spoil"). Spoilery bych mazal paušálně, příspěvky s nimi beztak většinou nemají žádný smysl - jen naštvat ty, co ještě nečetli.
        • Magister_Peditum
          Ok, takže pokud existuje byť sebemenší šance, že někdo něco nezná, tak se nesmí mluvit o ději? Pak nechápu, že lidstvo ještě nevymřelo na mlčení. *15* Běžte se spoilerama do háje zelenýho!
  • Technicka - jak mam chapat, ze jedinym prezivajicim rodicem Ciri je cisar Emhyr? Podle knih byla dcerou Pavetty a Jezka. V predchozich dvou hrach (ktere jsem trestuhodne stale nedohral) se na tomto neco zmenilo?
    • Spoiler alert!!Emhyr je Dunny,alespoň co si pamatuji z knih.
      • Poslední kniha ságy
    • Docti celou sagu a dozvis se ze Duny je on.
      • Muzes me nasmerovat, kde to bylo presneji? Knihy jsem precetl vsechny, ale uz je to dobrych patnact let a tohle si z nich tedy nevybavuju...
        • Koncem sedmé knížky. Emhyr var Emreis a Duny, jsou ve skutečnosti jedna a tatáž osoba. Vydával se za Ježka, aby svedl Pavettu a zlomit kletbu uvrženou aby nebyl císařem. Pak se vrátil do Nilfgaardu a císařem se stal.
          • Diky, oprasim si tedy znalosti... :)
            • Jo, potvrzuji - Duny je Emhyr.. ..moment, kdy ho Gerlat poznal na konci celého příběhu jen tak nezapomenu. Asi nejsilnější moment knih, kdy každému docvakne, o co a proč tam Emhyrovi celou dobu šlo - proto je to hodně silný spoiler celé knižní ságy.
  • Jede mi to vcelku dobře na medium až high. GTX 560 TI, 3,2Ghz 4 jádra, 8gb RAM. Stahuju polský dabing ten cool šeptavý hlas Geralta se nedá poslouchat.
    • Ahoj,

      ake rozlisenie? Lebo mam podobnu konfiguraciu i5 750 (4jadro) 8GB ram a 560ti a ide mi to sotva na low a to som musel ist dole s resolution... *8*

      btw: https://i.imgur.com/jbLP6ZK.jpg
      • Rozlišení 1920x1080. Jelo mi no překvapivě i na High ale už se to trochu špatně ovládalo ale když to mám mezi medium a high tak se to hraje parádně. Hlavně detail textur má velký vliv, ten mám na high a pohoda.
  • Hudební doprovod překvapivě neruší? ...Doprovod je plnohodnotnou součástí trailerů jak na hry, tak na filmy, který do velké míry vytváří jeho atmosféru. Mimochodem je ten song výbornej. Zkuste si to pusit bez zvuku ...
    • ales.smutny
      "Zpívaný hudební doprovod" :) Nejsem prostě fanda používání moderní hudby u některých žánrů, ale to už je věc jednotlivých videí, některá jej implementují skvěle.
  • houmrhoumr
    Hona *1*
  • A do specialu chceme Dana Vávru
  • Vyvojari tam nachystali skvely darek, jeden z nich mel v den vydani narozeniny a da se tam objevit recept na lektvar, ktery na pul minuty zveda xp za zabiti x100, na lvl 10 sem se dostal bez jedineho splneneho ukolu *5* *5* akorat musi clovek sbirat ingredience na ten lektvar a pak si najit treba smecku vlku, ktreou vykropi *1* *1*
  • Jo, vysel zaklinac, konecne bude klid:)

    Jinak hra je dobře optimalizovana, na mojem celkem obstaroznim pocitaci (3Ghz 4 jadro, 750ti a 6GB ram) mam při high(něco medium a hairworks off) nastaveni nejakych 30-40 fps, to jsem moc necekal. Tak hezkou zabavu vsem:)
    • Thorar
      Jo to já ji na svým stroji ani nespustim :-) 2 jadro 2.33Ghz, Ati Radeon HD 4600, 3.5Gb RAM. Asi už je čas na upgrade
      • Keyz
        To teda je. Kdyby jsi měl staré 4 jádro, lepší kartu tak by šlo. I když by se to asi sekalo protože máš málo RAM (a možná nemáš 64bit OS, který to vyžaduje). Ale lidé psali, že jím to jede na starém 4 jádru.
        • Jede to na High i se 4GB RAM bez problémů.
      • Inquisitor
        Tak to jsme na tom stejně blbě :)
      • skoro-8jadro a cakam na buduci mesiac, co za grafiky vyjdu, potom to spustim na high bez Head&shoulders technologie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit