Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • game of the century minimálně
  • Preventivně: je to špatné, nudné, pitomé, přehypované, nesmyslné a moc barevné. Dark souls, Hotline Miami a Call of Duty jsou lepší a nikdo by to neměl kupovat protože je tam moc otazníků.

    *3*
  • ked ma dvojka nebavila(jednotka celkom ano), tak mam ist do 3jky?
    • Jestli mas rad jednicku a ne dvojku tak bych do trojky nesel. Podle me je to nejhorsi dil, v podstate je to jak Far Cry, behas po mape od bodu k bodu, vymlatis to a jdes na dalsi. Kde je v tom ten pocit co mas napr u Morrowind? No proste tam neni. Klidne to mohli vydat jen na konzole. Klasickej mainstream pro kazdyho. Mohla to bejt epicka hra a je to prumer.
    • Dvojka mě taky nebavila, ale trojka je bomba
    • Johnny
      mě nebavila ani jedna, u trojky sem se několik hodin snažil aby mě to bavilo ale neúspěšně. Vratil sem se spokojeně ke skyrimu...
    • Jedničku jsem dohrál několikrát a dvojku ani jednou, nesnášel jsem ji...trojka je super :)
      • Lukyz
        Sto lidí... já např. dvojku dohrál min. 3x, jedničku pouze jednou, ačkoli mě bavila, tak ta představa, že budu muset znovu snášet ten strašnej back-tracking mě vždycky odradila. Trojku zatím taky jen jednou, ale to hlavně z časových důvodů, což snad přes vánoční svátky napravím *15*
    • Jo. Jsem an tom jak ty. Jedničku jsem nedohrál protože mě nebavila vůbec. Dvojka už celkem šla, ale taky žádnej zázrak a do konce jsem u toho nevydržel. Trojka je zpracovaná dost jinak a je to pecka. dohrál jsem dvakrát (jedno bez DLC, pak s oběma DLC). Má to fakt super svět, vyprávění příběhu.... obsahově je to asi největší hra co jsem kdy hrál (i na nejmenší cutscéna zrpacovaná filmově)
      Myslím, že litovat nebudeš. Předchozím dílem se nenechaj ovlivnit.
      Není to dokonalá hra. Má svoje mouchy. Ale pokud ve hrách oceníš dobrej příběh, nic lepšího asi nenajdeš.
    • treti witcher byl prvni, ktereho jsem dohral do konce. Hral jsem ho rok, takze zadny hrani v kuse. Pekne jsem se k tomu vracel s prestavkama man Tomb Raidera, Bloodborne, Dark Souls 3, Division...

      Witcher 3 ma Skyrim syndrom, mam chut se ke nemu vracet cas od casu, to je myslim dobre znameni.
    • Sr_Lobo
      Urcite tomu dej sanci hele, za par supu mas v tomhle baliku klidne i 160 hodin hrani v singleplayeroveho hrani.
      • budem o tom intenzivne uvazovat :)
      • 420
    • me v dobe vydani dvojka taky nesedla, dohral jsem to v poradi 3 > 2 > 1 a uplne v pohode, trojka je jednoznacne masterpiece
    • Příjde na to co se ti na dvojce nelíbilo, pokud si nemohl vystát ten soubojovej systém, tak trojka má zlepšení, například se nemusíš stále kutálet po celé mapě ale stačí ti uskok i tak je to ale prakticky jen vylepšená verze dvojky, jinak sorry ale já mám rád všechny tři díly takže napiš co se ti na dvojce nelíbilo a podle toho se uvidí.
      • sposob vedenia dialogov, dialogy sa mi zdali pomale, subojovy system, ovladanie potlacene smerom k gamepadu - daleko som sa nedostal, ale zo zaciatku veci ako push X to Aim catapult a nakoniec, filmovy feel, ten na hrach neznasam
        • solomon.short
          tak to si myslim ze ani trojka pro tebe moc nebude. zkus se podivat na kus nejakeho gameplaye a uvidis
        • tak to si 3ku nekupuj...je to rozhodne bliz ke dvojce nez jednicce, navic spousta animacek atd...
    • Je fakt dobrá.Mě to baví pořád a to jí mám od prvního dne vydání.A to rozhodně nejsem rpg pozitivní *3*
      • ja prave som rpg pozitivny, ale co som videl, tak treti zaklinac sa z rpg posunul viac do arkady, tj zalezi viac na hracovi, ako reaguje, nez na postave zaklinaca

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit