Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jiri.doh
    Cena datadisku je 8 éček? Já bych dal klidně i 20, protože tohle byla opravdu paráda. Přídavek, podle kterého by se měli řídit i ostatní developeři.
  • Nechápu jak je možné když se psalo v souvislosti se základní hrou jak je certifikace na konzolích přísná, jak může toto projít když je to prolezlý chybama. A takových her je plno, to mi hlava nebere...
    • milos.bohonek
      Nevím jak na konzolích, ale Srdce z kamene jsem odehrál na PC a na žádné technické trable, které by stály za řeč, jsem nenarazil - snad s výjimkou Geraltových vlasů, které se občas vlní ve větru i na místech, kde žádný vítr nefouká. Za mě celkově spokojenost.
      • A můžu se zeptat, kolik ti to zabralo času? Těch deset hodin nebo víc/míň a procházel jsi to důkladně? :-)
        • jiri.doh
          16 hodin, prolízal sem to celkem důkladně, udělal sem i skoro všechny otazníky, ale ještě mi chybí nějaký to sbírání nákresů zbroje
  • ten borec co to uvádí v tom modrém kostkovaném saku s tričkem geralta vypadá jako hipster *2*
  • vypadá to, že Geralt bude mít tentokrát z kamene i jiné orgány než jen srdce *4*
    • Enclaw
      Mohli tu Shani udělat trošku mladší, když už hodili i Yennefer takový brutální facelift.. *16* *1*
      • septicflesh
        Já mám na Yennefer už z románů takovou averzi, že bych ji ve hře úplně oželel. Ještě jsem nedohrál původní hru, tak stále doufám, že ji budu moct poslat k šípku *4*
        • Yenn byla v povídkách nesnesitelně nesympatická mrcha, ale v románech ji z nějakého důvodu Sapkowski dost překopal a byla pak místy i sympatická, takže bych nad ní úplně hůl nelámal.
          Povídková Yenn = protivná čarodějnice
          Yenn ze ságy = dominantní, občas sympatická čarodějka

          Ale osobně mi příliš k srdci taky nepřirostla - já bych si ji teda nevybral, ale Geralt jo, tak jsem jim při hraní "nestál v cestě" *1*
        • jasněže budeš moct. Yennefer tě znovu přinutí (sama nedělá nic, furt tě akorát poslíčkuje, semetrika) polapit džina, aby zlomil tu kletbu mezi váma, aby prý zjistila, zda mezi vámi něco je i bez kouzel. No a až džin tu kletbu zlomí, tak jí máš možnost říct, že to byly jen kouzla a že k ní nic necítíš. Fakt dobrý pocit *1*
          • jiri.doh
            Za takovýhle spoilery bych vraždil *2* ... ještě, že mám odehráno, i datadisk, pak mě žádnej chytrolín nemůže překvapit. *3*
          • septicflesh
            Jindy bych mě ten spoiler mrzel, ale tohle mě fakt potěšilo *1*
          • Nejlepší pocit je oprcat všechny a pak se nechat před koncem odkopnout a pokračovat jako vlk samotář *1*
      • Yenner je carodejka, ty si delaji facelifty samy *4*
        • Enclaw
          No já si tak nějak matně vybavuji, že čarodějky si svůj věk "fixnuly" speciálním elixírem, jenže právě Yen ho vypila až trochu později, takže na krásu ostatních čarodějek vždycky trochu žárlila.. Alespoň tak nějak si to panatuji.. no a tady vypadá jak top modelka, bez jediné vrásky :D
          • septicflesh
            MILFky mi nevadí, jen kdyby nebyla taková peacha *5*
          • Ne, nebylo to o nějaké elixíru - je to čistě o magii a můžou si "zafixovat" věk jaký chtějí. Yennefer byla taková nevrlá proto, že byla v dětství ošklivá a mám pocit, že měla i hrb - no a z toho ji zůstal mindrák, který ani magie nevyléčila :)
    • Jo močový kameny jsou prevít. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit