Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trofeje jsou dalsi motivaci k hrani,skvela vec
  • KIMCID
    škoda že to není na PC
    • dilinja
      a v češtině! *2*
      • Masa-san
        a já bych to chtěl radši v Japonštině, tedy jap dubbing, všechen dubbing namluvený v končinách více víc na západ stojí za prd *2*
        a k tomu třeba anglické/české titule to už je jedno haha *5*

        Itadakimasu ! "mňam"
  • Hmm asi testnu jestli puvodni pojede na psx2.
    • Pojede, taky jsem to hrál v zimě přes pcsx2. Stačí si udělat ISO a můžeš vesele hrát...
  • Cosi
    Cpát do takovýchto her trofeje je debilita první třídy.
    • Omezuje te to v hrani?
  • smejki
    jedny z mála her, která konzolím závidím...
  • Mahcake
    ICO a Shadow of the Colossus.....to byly časy, kéž by bylo takových her víc. :)
  • Shadow Of Colossus je pro mě nejlepší hrou historie. Na PC jsem za posledních 14 let odehrál stovky her, ale žádná ve mně nezanechala takový dojem jako tento PS2 klenot. Reedici mám předobjednanou už od února a i přes neustálé odklady se moc těším.
  • Tyto dvě hry si zaslouží milionové prodeje. Vzbudí ve vás pocit, který se těžko popisuje, chvilkama si člověk i přestane uvědomovat, že hraje "pouhou hru". Tady vám na hrdinovi skutečně záleží a svět ve kterém se pohybujete je na poměry PS2 překrásný. Kdo nehrál, nemůže pochopit. Doufejme, že až vyjde tato reedice (na kterou se těšim víc než na kdejakou novou hru) tak lidí, kteří prokáží Týmu Ico laskavost a koupí si tu hru bude mnohem víc!
    • Až takovýhle geniální hry budou mít milionový prodeje tak v pekle bude mrznout
      • vasekveselej
        Myslíš to v dobrým jakože se jim akorát nedostalo publicity a nepronikly na trh nebo ve zlým jakože nemá kvalitu ?
        • Však píšu geniální ne?:)
          • vasekveselej
            je rozdíl mezi "geniální" a geniální *1*
        • imho to myslel sposobom zlym, ale nie smerom k hre - ludia su vseobecne tupi a taku hru neocenia ;-)
  • Pro mě to je nutnost, nedávno jsem obě hry projel v emulátoru protože PS2 už je dávno vyhořelá a pořád je to skvělý.
    • Jak se ten emulator jmenuje? Rad bych si zahral par pecek z ps2 (hlavne mgs3 *2*).
      • Pcsx2... kompatibilita víc než dobrá, zatím mi frčelo všechno co mám na PS2 doma.
        • Ten emulator funguje tak, ze do cd mechaniky dam ps2 hru a ono mi to rozjede?
          • Nie tak úplne najskôr si musíš nakonfigurovať ovládač(čo aké tlačítko robí) potom nie je od veci zájsť sa pozrieť do config/video/plugin settings kde nastavíš požadované rozlíšenie(prípadne nejaké pridavné efekty v prípade trasu obrazu etc.).

            Jo a aby som nezabudol nato aby ty emulátor vôbec frčal si potrebuješ najskôr z svojho PS2 vytiahnuť bios bez ktorého to proste nepofrčií. Ale v záujme ušetrenia času doporučujem stiahnuť(vyhladať v googli).

            Potom už len vložíš to DVD do mechaniky, klik na boot CDVD(fast), Alt+ enter a bežíme *3*
            • Video pre noobov zde: http://www.youtube.com/watch?v=HK9DVJF_Bf8

              Ak toto niekomu nepasuje, youtube je podobných plný...
    • vasekveselej
      Přesně tak, na PS2 bylo vůbec plno originálních a inovativních titulů, trošku se mě po tom všem stýská...
  • Koho zajímaj tydle nic moc říkající japonské hry.
    • Na tebe se člověk ani nemůže zlobit,protože ty opravdu nevíš,co říkáš...
      • Ale ví co řiká :D
        • Každý hraje takové hry,jaké si zaslouží.To samé hudba,knihy,film etc.
    • vasekveselej
      Tohle může napsat jen nezasvěcenej tupan, podle tvé reakce předpokládám že si o hře až doteď opravdu neslyšel, tak prosimtě nejdřív vyzkoušel a potom se projevuj *3*
    • Zalez zpatky k cod a neoxiduj tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit