Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ICO jako jediná hra dokázala v mém topu sesadit z trůnu FF7. SotC je o trochu níže.

    Ta hra člověka pohltí a drtí emocemi. Právě hry jako staré FF nebo ty od Uedy, mě přivedly k anime, a pak už byl jenom krůček k celkovému smýšlení Japonců a jejich smyslu pro krásu. Musím s rukou na srdci říct, že jejich diskrétní přístup k niternu člověka, je mi bližší než pojetí západního světa.
    • Jo japonci v čr by se od nich mohlo plno lidi hodně naučit místo posměšků jak někteří dělaj nej země O.o takže říkaš lepší nežž FF7? yaaaaaa to musím hrááááááát *1*
      • Malleth
        Je fakt ze z japonska prislo nekolik na prosto uzasnych her s Icem, Sotc a Okami v cele, ale zaroven vypustili do sveta hromadu zastaralyho, repetetivniho a preplacanyho shitu (milionta verze dynasty warriors jako priklad) . Takze bych s to s tou chvalou moc neprehanel. No offense.
        • tak především u mě japonci vedou jako celek líbí se mi jejich země jako celek :)
          • SA-reg
            ですね。

            Ale jo, Japonci mají rádi hry stejný. To máte jako když u Dragon Questu IX byly oznámeny viditelný monstra na mapě. To bylo nelibosti.

            I když z obliby těch stejných stříleček bych řekl, že i západní hráči mají rádi všechno stejný. Všechno stejně hnědý.

            Jo a nejlepší FF je u mě FFVI. Doufám, že vy tady nejste takoví ti FF odborníci, co hráli jen sedmičku a Crisis Core. *6*
            • Malleth
              Já sem hrál 6,7,8,9,10 a 12. Nedohrál sem ani jeden. Dvanáctku sem málem dohrál. Ostatní sem měl chuť po týdnu hraní rozlámat a to z jediného důvodu - Random Encounters. Nechápu jak tam mohli mechaniku, která nepřináší nic než frustraci, nechat tak dlouho.
            • to sic nejsu ae FFVII mám prostě nejradši taková osmička mě zas pro změnu moc nebrala *1* a stejný to zas není přece jenom u nich není ta potřeba cítit se jak king že sem dohrál něco primitivního tak jak je dneska zvykem že se to hraje samo tady :D
        • No tak ne všechno japonské, co se dostane na Západ se také Západu líbí. Japonci obecně mají rádi pokračování a takový Dynasty warrior je toho důkazem. Grafika a technologie nehraje u jejich her zas tak velkou roli. Nahrazují ji mnohdy hratelností a hlavně herní dobou. Tolik herního obsahu je na Západě výjimkou.
          Asi bych sem měl dodat disclaimer: Toto je můj názor na základě zkušeností
  • Malleth
    ICO i Shadow of Colossus jsem dohrál několikrát, ale stejně si tu kolekci asi koupim i když nejsem velký fanda převádění PS2 grafiky do HD bez nějakých razantích úprav grafiky. Hodně mě ale zajímá jak bude vypadat SotC ve 3D. To musí být paráda
    • SA-reg
      Reaguju na Random Encounters...

      Japonci je prostě mají rádi. Ale souhlasím, že v dnešní době jsou už spíš passé.
      • nemělo to být jiné v té druhé verzi FFXIII teď nevim jistě jestli to je ono ale tušim že nějaký původní vývojář od FFVII ještě tvrdil že se mu to nelíbí právě taky a oni mu to nějak dovoli udělat nebo tak nějak ale nevim možna je to kravina možna to ještě ani nevyšlo v těch nových se neorientuju *1*
        • SA-reg
          Jo Versus. No, jo, celý to řídí Tetsuya Nomura, co předtím dělal jen design postav, tak uvidíme.
          • no divej jak konzole od PS1 nemám rád kdyby to bylo dobrý tak kvuli tomu si ji koupim *1*
  • edit: zapomel jsem jeste na Full Metal Panic! u toho jsem se valel smichy cele tri serie
  • Koho zajímaj tydle nic moc říkající japonské hry.
    • Na tebe se člověk ani nemůže zlobit,protože ty opravdu nevíš,co říkáš...
      • Ale ví co řiká :D
        • Každý hraje takové hry,jaké si zaslouží.To samé hudba,knihy,film etc.
    • vasekveselej
      Tohle může napsat jen nezasvěcenej tupan, podle tvé reakce předpokládám že si o hře až doteď opravdu neslyšel, tak prosimtě nejdřív vyzkoušel a potom se projevuj *3*
    • Zalez zpatky k cod a neoxiduj tady.
  • Pro mě to je nutnost, nedávno jsem obě hry projel v emulátoru protože PS2 už je dávno vyhořelá a pořád je to skvělý.
    • Jak se ten emulator jmenuje? Rad bych si zahral par pecek z ps2 (hlavne mgs3 *2*).
      • Pcsx2... kompatibilita víc než dobrá, zatím mi frčelo všechno co mám na PS2 doma.
        • Ten emulator funguje tak, ze do cd mechaniky dam ps2 hru a ono mi to rozjede?
          • Nie tak úplne najskôr si musíš nakonfigurovať ovládač(čo aké tlačítko robí) potom nie je od veci zájsť sa pozrieť do config/video/plugin settings kde nastavíš požadované rozlíšenie(prípadne nejaké pridavné efekty v prípade trasu obrazu etc.).

            Jo a aby som nezabudol nato aby ty emulátor vôbec frčal si potrebuješ najskôr z svojho PS2 vytiahnuť bios bez ktorého to proste nepofrčií. Ale v záujme ušetrenia času doporučujem stiahnuť(vyhladať v googli).

            Potom už len vložíš to DVD do mechaniky, klik na boot CDVD(fast), Alt+ enter a bežíme *3*
            • Video pre noobov zde: http://www.youtube.com/watch?v=HK9DVJF_Bf8

              Ak toto niekomu nepasuje, youtube je podobných plný...
    • vasekveselej
      Přesně tak, na PS2 bylo vůbec plno originálních a inovativních titulů, trošku se mě po tom všem stýská...
  • ježiš zase kecy '' škoda že to není na pc '' už se vzpamatujte a uvědomte si že pravě tyhle peckový hry sou a budou jen na konzole!!! Osobně jse ICO dohral do konce a tak emotivní a nadhernou hru zatím žádná nepřekonala
    • Aspon, ze to ide ako tak cez emulator .. aj ked to nieje uplne ono, no da sa to zahrat :)
    • Masa-san
      No nepovídej, nejsi náhodou ty ten co tu má nevhodné průpovídky ? *2*

      Hra je skvostná o tom žádná, ale odpusť si ty attacky, nebo tu zase vypukne jedna z těch bitek konzole vs. PC .... to by si ta hra nezasloužila, ji takhle zneucťovat nebo ano ? *3*
  • Hmm asi testnu jestli puvodni pojede na psx2.
    • Pojede, taky jsem to hrál v zimě přes pcsx2. Stačí si udělat ISO a můžeš vesele hrát...
  • to: Cosi@tiscali.cz
  • Sic nemám konzoli ale když o tom tak přemejšlim zkusim to s tim emulátorem tohle mě navnadilo tak snad to pude :D
    • Masa-san
      Emulátor PS2 ? .. o PS3 emulátoru jsem ještě neslyšel, není náhodou, že ?..
      • myslim PS2 co sem ho naposled zkoušel zrovna nic moc mi to nejelo ale záleží i na hře tak uvidim :)
  • ICO neznam ale to shadow of collosus me dostalo fakt Sonny umi nekdy udelat takovou perlicku ze to ani pekne neni :) jenom skoda ze jich je malo nevyte nekde kde stahnu funkcni emulator PS 2 a shadow of collosus???
    • SA-reg
      Emulátor PS2 je jen opravdu funkční jen jeden... http://pcsx2.net/
      ISO bych ti taky hodil, ale to sem asi nepatří.

      Zkus do googlu: "Shadow of the Collossus snesorama" *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit