Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    toť este viac ocakavana hra nez nejaky diablo, half life je proste half life , a cim dlhsie cakame tym sa urcite viac dokakame ked pride nejake skutocne info ze hra je na ceste ... a ja verim za ta infoška je za dverami :)
  • GlaDOS
    ne
  • Je HL2E3 a HL3 to samé nebo ne?
  • No já jen nevěděl, jestli Antarktida, nebo Arktida....... Nicméně, pokud se nakonec přeci jenom dočkáme alespoň té Black Mesa, tak je myslím jasné, že to vezmeme celé znova, i z dvojkou. Obzvlášť, když se dá vyzdobit texture packem. Někde jsem ještě viděl, že se tomu dá přes nastavení v NVIDIA panelu, nějak vnutit pár DX11 libůstek......... Ale nějak si to nedovedu představit, když to není v kódu hry.....
  • PreidaQ
    To, že je tam nějaká žena, nutně musí znamenat, že je to Alyx?
  • Ta loď byla Borealis, která patřila Aperture Science. Odtud spojení mezi HL a Portálem.
  • Ta Alyx si ale není vůbec podobná... koneckonců byla mulatka.
  • Zeby? Ze bys vubec nehral epizody? ; P
    ---EDIT
    Kubi je nejrychlejsi pistolero na vychod od zapadu, a ma praudu!
    (Zeme snehu a ledu, nekdy prezdivana Antarktida :)

    ...
    Jinak teda fakt podivny artworky. Ale kazda zminka potesi... ...asi... : /
  • Né, přece se vypravují někam do země sněhu a ledu, za tou ztroskotanou lodí! Už si to taky moc nepamatuju, je to moc dávno.......:-)
  • autobusar
    Tiez by mohli spravit novy diel Bikini Karate Babes http://www.youtube.com/watch?v=NVF0puoKMGs
  • okamzite zaostrim na na clakon a dufam :D...a ono vzdy nic :D
  • Souhlasím .

    Jak jsem viděl half life nadpis ihned jsem vše nechal být a šel se podívat .

    Doufám je HL3 bude .
  • autobusar
    Ja radšej hrknem jednu do seba.
  • the_pps
    Žeby? Žeby v City 17 opravdu sněžilo? *8*
  • I když na venek, a v mysli, jsem poračování už dávno zavrhnul, to abych měl větší klid, tak sále, někde hluboko uvnitř, ve skrytu nejtemnějšího stínu mé duše, stále věřím.......
  • Amylee.Anderson
    *chcíp*
  • Amylee.Anderson
    True story.
  • Vždycky ve mně hrkne, jak vidim v nadpisu Half-life :)
  • Vííííc ...... my chceme vííííííííííííííc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit