Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeff
    Skvělý! Zapůsobilo to na mě víc, než to "dojemné" (dojemnémyass) loučení se Shepardem v traileru na nové dlc, které je o pár příspěvků výše.
  • Ta Zoë je tak roztomilá *14*
    • Myslíš tu příšerku, kterou z ní udělali? *7*
  • který svět by jste si vybrali?

    ps: v tom pohádkovém nemají wifi *1*
  • Parada, pokracovani Longest Journey :)
    ..tak dlouho jsem cekal na pokracovani tohohle dila, az jsem zapomel jak mi skoncil ten predchozi dil :/
    • Ferdis2
      No backeri mysleli aj na Teba, kedže stretched goal na 1,1 mil. priniesol do hry interaktívny komix s príbehmi The Longest Journey aj Dreamfallu...
      *3*
  • jak je na to napojenej Funcom? Ten engine je od Funcomu taky? Podle tesselace a nekterych prvku to vypada pomerne dost SecretWorldsky.. btw: na vyrocni zprave Funcomu je na titulni strance obrazek s Zoe proc ?? ps: doufam, ze to Ragnar nepodela jako predchozi projekty :) napady ma dobre, ale jako sef stoji za...
    • ucho
      Unity.
    • Fremencz
      Značka patří Funcomu Red Thread Games jí má pronajatou.Ohledně tý druhý věci nevim.Ragnar jako šéf že stojí za... jestli těď narážíš na Secret world tak Ragnar nebyl šéf projektu,ale psal pouze scénář k příběhu.
  • Fremencz
    Trailer hezkej,jen škoda že se skládá ze záběrů které nám páni vývojáři už ukázali zato ovšem hudební doprovod je velmi příjemný a celkově trailer navozuje tu správnou atmosféru,co se týče grafiky je to stále prototyp takže hra bude vizuálně úplně jiná,ale prostředí Arcaidie se mi líbý.
    P.S. můj kandidát na hru roku 2014,pánům z norska fandim
  • Cosi
    Nejen že si budou chrochtat němci a francouzi, ale určená částka jim umožní přivést zpět herce, co dabovali postavy v angličtině v předchozích hrách.
    • Fremencz
      Tak dabérka Zoe z předchozích dílu se určitě vrátí a dabérka April už byla potvrzená a jedná se o jednu a tu samou osobu co dabovala April v 1. a 2. díle.
  • Robotron3
    Taky tahle série někomu připomínala Arabelu? *15*
    Jinak graficky mi to přijde snad i slabší než ten Dreamfall, snad to nebude vadit.
    • za co ma ty minusy? Arabela mela taky nas normalni svet a svet pohadek(stark/arkadia) a je fakt ze maji zatim jenom ten kousek lesa s chajdou, jednu ulici (dost hnusnou) z velkomesta a low detail usek s pristavem a tou hospodou co zna kazdej z predchozich dilu. V traileru se tyhle 3 lokace prostrihavaj furt dokola. Preju si aby to bylo dobry ale moc tomu neverim..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit