Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789

    Moje nejdelší herní seance byla 30 hodin v kuse. Šlo o Syndicate na Amize cd32. Taky mi bylo asi 27 v te době. Pak jsem spal skoro dva dny :)

    Teď se mi občas stane ze hraju třeba 15 hodin v kuse ale je to čím dal víc výjimečné. Často taky nehraju vůbec. Ale průměrně to pořad nějakých 30-50 hodin týdně dá. 

    Jinak tyhle anti gaming články nemám rád, ale objevují se ze železnou pravidelností. Co se dá dělat :)


    • 0011

      Ještě pořád se doléčuju z následků nehody, už chodím do práce ale hooodně dlouho jsem byl doma a upřímně nevím, co bych si počal bez her. Nejdelší session si nepamatuju, ale když výjde hra na kterou jsem se hodně těšil tak si i vyberu dovolenou, ale to se stává v průměru jednou za pár let, ale vždycky když vyjde hra od Monolith Soft. Nevím kdy má vyjít nástupce Switche, ale do konce března si musím dovybrat letošní dovolenou, tak kdyby se opakovalo březnové vydání nezlobil bych se, ale spíš jestli něco bude tak ke konci roku. Jinak normálně hraju obdobně co ty, akorát léto a podzim jsem kompletně propařil skrz na skrz, protože jsem nemohl dělat nic náročnějšího.

      • flash789

        Nojo, Xenoblade 1-3 mám taky odehrané a chce to čas :)

        I když pořád mám radši Xenogears a Xenosagu.

        Každopádně čas na hraní může mít různé důvody jak tak koukám :)

        • 0011

          Jeden kolega z práce, co hraje (jsme tam v těžké menšině), si myslí že jsem si to udělal schválně abych mohl hrát Baldur's Gate a Starfield, jako mám hry fakt rád, ale svoje zdraví přece jenom víc 🙂

    • Eh 30-50 hodin týdně v tak pokročilém věku?

      Já mám tolik měsíčně a myslel jsem si, že hraju jakože trochu nadmíru ;-)

      Ale tak díky Vám jsem si teď vsugeroval, že mám naopak rezervy a Vánoční komp dostane zabrat ;-)

      • flash789

        Zas tak přestarlý nejsem :)

        A taky čím je člověk starší tím víc času má, nikdo už ho moc neotravuje povinnostmi a podobně.

        Pro mně to je koníček jako každý jiný, nevidím rozdíl. Navíc hry byli a ještě z části jsou naplňí moji práce. 

        Když hraju pořad vlastně tak trochu pracuji :)

        A moc se nepřepínej ať to s tebou nesekne na ty Vánoce, abys pak neskuhral: to ten dědek z games diskuze, ten za to může :)

    • Já nejdéle vydržel něco pod 38 hodin u GTA San Andreas když mi bylo 14 😄😅  njn poprvé jsem otevřel Las Venturas 😄 ale naspal jsem potom "pouhých" čtrnáct hodin...spát dva dny v kuse tak se mi asi vypne mozek 😂 ale každý to máme nejspíš jinak.

      Od té doby jsem u žádné hry tolik nevydržel. I Fallout 1 jsem dávkoval...na jedno posezení maximálně 16 hodin 😄😅 navíc prostě když je člověku těch 16 až 18 let tak je to tělo pružnější, nyní ve svých třiceti si o takovém maratónu mohu nechat leda tak zdát 😃 Navíc máloco ve mě vzbudí natolik silný wow efekt abych u toho vydržel tak dlouho, víceméně skoro všechno už tu tak či onak bylo a opravdu jednou za Uherský rok vyjde něco revolučního.

      Jakmile se toho člověk nabaží a přesytí, tak se začne věnovat jiným koníčkům. Podobně jako s jinými zalíbami 🙃 Já nedám například dopustit na focení přírody a pobyt v ní, když potom člověk přijde domů z například 4-5 hodin dlouhé procházky a usedne k počítači na 3-4 aby poté vytuhnul, tak to má své kouzlo 😎


  • Inquisitor

    Já ani v mládí nevydržel hrát více hodin v kuse. Po dvou hodinách toho mám dost a už mě to nebaví. Taky mi hra vydrží dlouho:D

    • erasser

      Taky mi hra vydrží dlouho, ale kvůli tomu, že jsem hrozná lama 😆.

      • Inquisitor

        Na to kolik let hraju, bych taky mohl být lepší:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit