Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rollcage bola pre mna najdlksie hrana "zavodna" hra.
    Moja 3DFX slapala :D
    Najlepsia vec je system hry, kde prvy dostava slabsie bonusy a posledny naopak... navadzana raketa na prveho...

    Dokonale natrenovavanie trate, rychlost a vela krat predbehnutie (preskocenie) supera, kusok pred cielom. Proste atmosfera ako hrom. Toto urcite kupujem.
    • hehe presne vela krat sa knej rad vratim. ale napr 2ku som skoro nehral vobec ma to nebavilo tu trosku co som to skusal.

      hlavne take veci boli super ako ked som sa tesne pred cielom dostal z 5,6 miesta na prve :))
  • Držim pěsti. Rollcage si pokračování určitě zaslouží *5* Zatím to vypadá velmi slibně, snad autorům zůstane tento aktivní přístup *3*
  • Pete.palis
    Nostalgie jak sviňa!..jdu do toho

    edit:Tak koupeno a *14*
    • Dokud tam nebude multiplayer, tak je ještě na koupi čas.. Ale přeji veselé běsnění
  • původní Rollcage mě ve své době docela bavil a tohle vypádá taky slibně...
    • jack
      jj ROLLCAGE remastered :+)
  • Proč to nemělo úspěch ? Tvl tuhle hru si musím koupit.... blbci teda, že se to nezaplatilo...
    • někde se stala hrubá chyba. Zpětně mě šokuje, že v té době, kdy to dávali na kickstarter, jsem já sháněl původní Rollcage na PSX a přitom jsem o tenhle kickstarterovský projekt vůbec nezavadil.

      Nevím do jaké míry je to vina médií a samotných tvůrců. A dá-li se vina svalit i na komunitu... přitom Rollcage mám já osobně za kultovní hru. No, nerozumím tomu. Ale hlavně, že to nezkrachovalo. *3*
  • skoro k nerozeznani od Rollcage.. kez by tam byla i ta zbran sesilani halucinaci na openenty jako v Rollcage :)
  • DekkerDave
    Další pokud o oživení hry, teď jenom, aby to nedopadlo jako novej Carmageddon.
    • Paul_cz
      Carmageddon je už parádní, naštěstí to razantně opatchovali.
  • No doufám že po Next car game nebudou opakovat vůbec nic protože tak otřesný EA režim hry jsem nezažil, update nevychází, vývojáři komunikují více než laxně, když už nějaký ten update výjde tak pouze v době kdy jsou na Steamu nějaké akce a obsahu je tam žalostně málo. Mám EA hry rád a někdo tento model zvládl dobře (Prison Architect, KSP, 7DTD,...) ale i někdo hůře (DAYZ, RUST,...) a někdo, někdo vůbec (že BugBeare) takže hře určitě přeji úspěch ale fakt žádné opakovaní "ůspěchu" Next Car Game.
    • včem Rust zvládl špatně EA, když ho dáváš vedle Dayz to se pochlub, jsem hrozně zvědavej co vytáhneš za argumenty
      • Žádná odpověď asi lepší než debilní odpověď.
        Miluju když se plive na rust a ark se vychvaluje, ikdyž sou obě hry naprosto na stejné úrovni. Jedna hra kompenzuje nedostatky té druhé
    • Si mi pripomenul, ze by som to mohol skusit spustit, lebo vobec netusim, ci to je este stale v EA alebo v akom to je vlastne stave. Nastastie som moc fenomenu podporvat kazdu "hovadinu" nepodlahol, ale Bugbear som podporil 20 GBP, lebo som sa nechal zlakat vidinou modernej reinkarnacie Flatout s perfektnou fyzikou poskodenia. Moc nie som na zavody, ale u Flatout 1/2 som sa bavil dost dlho.
      Skusal som tie ich prve tech dema, kde sa dalo v neotexturovanej arene skusat hovadiny, to este ani neboli na Steam EA. Ked prisli na steam, hral som to asi 2x. Nejaky nudny okruh, fyzika sice pekna a fajn, ale nejaka zabava z hrania mi tam chybala. Potom som skusal tie last man standing areny a odvtedy som na to nesiahol.

      Podobne som dopadol so Sui Generis. priznam sa, ze som tej Exanime moc sanci nedal, ale nieco tak hrozne nehratelne som este nevidel
      • Mno zkusit to můžeš ale žádné velké očekáváni bych radši neměl, novinky za poslední rok: 3 auta, sekačka na trávu *7* 2-3 tratě, předělaná fyzika (netroufl bych si říct že k lepšímu), lehce upravená grafika a nějaký nástin kariéry (mno, zatím jen možnost koupit pár lepších dílů) a to je tak cca vše za rok 2015. Jo vím o čem mluvíš u F1 a F2 jsem taky trávil hodiny a hodiny času a Next Car koupil jen proto, no ale ikdyž EA her mám docela dost tak s klidem můžu říct že pokud bych mohl nějakou vrátit takto bude tato.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit