Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupil jsem na GoG, je to fakt super hra. Jediná škoda je, že v momentálním buildu, co je k dispozici na gog.com nefungují české titulky ve videosekvencích, na steamu už je na tento problém HOTFIX, ovšem na gog pořád nic... Jinak za mě rozhodně palec nahoru!
  • Sr_Lobo
    Nevim jestli se to tu uz rikalo, ale pred chvili sem si vsimnul, ze je ve hre CESTINA...klobouk dolu.
    • Kdo dneska potrebuje cestinu, kdyz se anglictina uci uz na zakladni skole? :-)
  • tak klasika, potkal jsem na zacatku dlouhyho bludiste headhuntera, a nez jsem pochopil ze to je takovej nahodnej miniboss, tak mi sejmul bounty huntera, no dve polinka u sebe, tak jsem si dachnul a prepadeni me stalo jeste healerku

    a uz nekdo rekl polackovi, ze tam muze pouzivat hound mastera? doufam, ze jo, 9/10 zaruceno *5*
  • Už je to na GOGu, přátelé. *3*
  • svicky nakoupeny, posledni nazivu je srab *5*
  • Jestli to bylo repetitivní a stereotypní už v early accesu, tak to v plné verzi nebude o nic lepší. Má to sice hezkou stylizaci, ale hrozný UI... nesedí mi to. Jsou lepší hry. Ale nápad dobrej.
  • Se mi to seklo v prvnim dungeonu kdysi tak jsem si rekl pockam az to bude hotove a uz je to tady :D
  • Bude to na GOGu, tak to je paráda *1*
  • konceptem mě to nějak nezaujalo. I'll skip.
    • To já sem tomu chtěl dát šanci - sice spojení RPG+plošinovka+tenhle vizuál není můj šálek čaje, ale říkal jsem si, že obohacení RPG o trauma z bojů je super věc - moc časté to není, když tak na několik kol je vyvolán u NPC i hlavních postav strach, kdy prchají pár kol z boje, ale do hloubky se moc nejde. Pamatuju strategii Close Combat II a III, kde to mohli pořádně schytat vojáčci, že se do různých hloubek sesypali, ale jinak je to v RPG opomíjená záležitost..
      • otázka je, zda je tato herní mechanika i zábavná. Osobně nevidím nic moc cool na tom, že hrdinové ve hře dostávají uzkosti, deprese, posttraumatické stresové poruchy a možná i psychozy po exploraci dungeonu. Docela otrava byla i to, když třeba v Baldurs Gate dostala postava paniku nebo se Minsc změnil na bersekra, něco podobného měl i XCOM.
        Z těch indie her bych si spíš chtěl zahrát ten Undertale a Underrail. Jakmile dohraju DS, tak ten Undertale zkusím, je jen asi na 8 hodin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit