Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Train simulation 2012 je nejvetsi blbost kterou jsem kdy hral:-D grafika totalne hnusna jak kdyby to nekdo vyblil primo do zachoda:-D to ty minule dily byli lepsi to je totalne na p... *6*
  • christianus
    Koukal jsem že je k tomu na steamu 88 packů a všechny dohromady stojí 1134,17€. To už by musel být člověk hodně velkej nadšenec aby za to dal skoro 30k. *1*
    • Tak to je opravdu směšný pokus. Aby to prodali za 30K, kromě pár bláznů, musela by to být opravdu megakomplexní fenomenální hra (asi zdaleka ne jen o vláčcích) s hodnocením průměrně 12 z 10. :-x
      Pokud bude dobrá, za tuhle cenu má jistou jednu věc - drtivá většina zájemců ji ukradne.
      • Chce to umet cist... ta cena je za DLC, ktere jsou dneska uz ke kde jake hre. Rozhodne ta hra nestoji 30tis, ale cca 1tis. Dalsim krasnym faktem je, ze uzivatele zaplatili pouze za RailWorks (coz byl prvni dil) a Railworks 2, Railworks 3 (Train Simulator 2012) dostali jako update zdarma. Ktera takova firma Vám dá vylepsene pokracovani se spoustou novinek kazdy rok zdarma ?
    • DLC *11*
    • Podobně jsou na tom RailWorks 2... a délka popisku jednotlivých DLCček? No hrůza, to by vydalo na román :)
    • Tenhle kompetni balik je obcas v akci a stoji treba 150 euro a to za to klidne hraci daji, protoze to je sleva jako blazen :)
      • Tilwaen
        To je ten dnešní konzumní způsob života: člověk koupí jakoukoliv a jakkoliv drahou věc, pokud mu ukáží (byť ne vždy zcela popravdě), že vlastně hrozně moc ušetřil - a on z toho pak má ještě hroznou radost.

        Kouzelné slovo "sleva"...
    • Ghost47
      Kdyby člověk koupil kompletní katalog libovolné firmy s modelama vláčků, tak za ty prachy má opravdovou mašinu s vagónama a padesát kilometrů kolejí *1* Tohle je ve srovnání s tím zadarmo...
  • tolik dilu train a vsechny vypadaj stejne
    • Presne *1* 2012 a grafika jak z 90tych let *11*
      • Zkuste HD video na youtube. Nesudte podle techto pidiobrazku. Vlak vypada naprosto nadherne(hlavne zevnitr). Grafika prirody trochu pokulhava,to je pravda. Ale to neni na teto hre to nejdulezitejsi.
        • Pro mě osobně je právě grafika přírody a okolí to, co mě nejvíce na vlakových simulátorech zajímá.
          • Stejně jako na jízdě v reálném vlaku, kde koukám po okolí.
  • Nechci nic rikat, ale zajimalo by me kde autor sebral informaci ze to bude na steamu za tyden ? Na oficialnich strankach hry i na facebooku a dokonce i v samotnem traileru je jasne napsano 23.9. coz je dneska a navic uz to na Steamu dokonce je. Dalsi veci je, hra se nejmenuje Train Simulator 12 ale Train Simulator 2012, aby nedochazelo k zamene s Trainz Simulatorem 12 od Auranu.
    Co se Amtraku tyce, ve hre nejsou a hraci si je muzou stale osahat jen pres onen pridavek popripade si musi zakoupit dalsi model Amtraku.
    15 modelů lokomotiv ? Autoři udávají 16 :) Odkud autor čerpal ? Z prstu ? Škoda že tu novinku autor odfláknul... mohl se zmínit o zcela novém enginu hry, který slibuje realistické efekty včetně počasí.
    A posledni vec... majitele predchozi verze tuto verzi dostanou zdarma jako volny update... taky docela podstatna informace!
    • nepodporujte steam, jsou to zlodeji, radeji si objednejte placku a pockejte ten den kym vam prijde
      • Ellendway
        Až nebudu potřebovat u X her vložit DVD do mechaniky klidně, ale fakt nebudu skladovat něco, co není v dnešní době potřebné :P

        A hlavně... Steam má úžasné ceny co se týče prodeje, stačí jen hledat na dobrých stránkách.
        • Jako například?
          • Ellendway
            Například aukce - jak české, tak zahraniční, pak g2p**y.net, mmob**st.cz, offg***rs.com. Většina z těchto webů má například 50% slevy na před-objednávky. Mimochodem, Steam má většinou dva až tři měsíce slevy jako blázen - 50-70% na nové hry. A to ještě nepočítám jejich akce, kdy jsem koupit všechny Valve hry za necelý litr.

            Snad to nebude vadit. Odebral jsem pár písmenek... i když na to snad každý blb přijde.
          • treba na nejznamejsim ceskem aukcnim portalu najdes typka, co spoustu steamovych her prodava za par supu
            • no jasne i iphone za 1500,- se da na aukcich koupit taky nechapu proc lidi nadavaj ze je auphon tak drahej *1*
      • Maji silene ceny. To je pravda. Ale pokud kupujes hry v ruznych akcich(ktere tam jsou neustale),sezenes tam jakoukoliv! hru za pakatel.

        A muj maly synovec se na tyto nove vlaky silene tesi. Do masin je blazen a hral i predchozi dil.
    • Ellendway
      U levise si musíš na toto zvyknout ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit