Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    Je to nádhera a jsem rád, že jsem nedavno upgradoval. AC hry mají nejkrásnější otevřené světy. Vždycky mě baví sednout na koně a projíždět celou krajinu mezi questy

  • Vždyť už Origins měl naprosto zbytečně velkou a pustou mapu :D 

  • jindra.veliky

    Jestli nebude tahle hra tak dobrá a plná změn jak slibují, ale vyklube se z ní jejich klasická šablona, tak to bude konec firmy.

    • Klesají jim nějak významněji prodeje?

      • Veskoslav

        To by je netrápilo, kdyby neodepsali téměř 70% hodnoty akcií za poslední rok pomalu:)

        • Ano, ztratili 70 procent v nedavne dobe, ale kdyz se podivas na celou jejich historii, tak uvidis, ze jsou okolo desetileteho minima, mozna 20 leteho

          • Derp_1337

            Tu cenu akcií bych zase nebral tak vážně.

            Netflix před pár lety ztratil 80% hodnoty jejich akcií (propad ze 700$ na 150$). 

            Ale nedá se říct, že by to pro ně byla nějaká katastrofa. Fungovali pořád dál. A o pár let později cena akcií narostla zpátky skoro na původní hodnotu.

            • U ubisoftu jde o dlouhodoby trend, ktery se nezmeni jestli budou vydavat katastrofy

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Tak ona je ta definice "katastrofy" různá pro různé lidi.

                Vydává Ubisoft veskrze průměrné hry, které nijak extra neoslní náročné hráče? Ano.

                Ale prodávají se ty průměrné hry jako rohlíky? Ano.


                Ubisoft si našel svou cílovku, která kupuje každý díl jejich AC série. Takže krach jim nehrozí. 

                Ale bohužel stagnují. Studio s jejich rozpočtem by mělo zvládnout víc než jen "průměrné hry", a tak ceny jejich akcií klesají.

                • Reakce na příspěvek:

                  Ono to ale nezalezi na nich ale na investorovi kteremu se to nelibi! Takze kdyz tohle nebude uspesny tak zavrou kram protoze nebudou mit prachy.

                  • Derp_1337

                    Reakce na příspěvek:

                    Hele, ona je jedna věc, že se investorům něco nelíbí a chtěli by něco jiného. 

                    Ale úplně jiná věc je fakt, že investorům pořád plynou prachy do kapsy.


                    Jako Ubisoftu teče do bot, ale do zavření krámu mají pořád hodně daleko. To se jen tak nestane.

                    • Reakce na příspěvek:

                      Zavření nehrozí, ale odkup někým větším už ano. MS, T2, EA, Tencent... Následně masivní propouštění a ořezání portfolia o méně výdělečné (čti nedostatečně mainstreamové) značky. Pochybuji, že by to vedlo ke zlepšení situace pro hráče.

                      • Derp_1337

                        Reakce na příspěvek:

                        Jo, to máš asi pravdu.

                        Ale i samotný Ubisoft ořezává ty méně úspěšné značky. To by nebylo nic nového.

                        A upřímně kolik by ti chybělo z těch jejich her? Mě teda nic. Assassina a Toma Clancyho nezaříznou.

                        • Reakce na příspěvek:

                          Co by mi chybělo? Beyond Good and Evil (2), Anno. A taky menší experimenty jako Prince od Persia The Lost Crown nebo něco z Rabbids.

                          • Derp_1337

                            Reakce na příspěvek:

                            Tak Beyond Good and Evil 2 už asi nezaříznou, protože to by museli odepsat ohromnou hromadu peněz. Ta hra je údajně ve vývoji někde od roku 2007 a prošla si restarty vývoje. Ta hra je ve vývojovém pekle.

                            Anno je jedna z těch zavedených herních sérii a příští rok by měl vyjít 8. díl, takže to taky nezaříznou.

      • Jeste hur, klesaji jim akcie


  • AC Shadows je na PC pouze v digitální verzi nebo i fyzické edici.


  • "Nový díl Assassin's Creed má být velikostí někde na úrovni Origins, což je prostě skvělá zpráva. Není třeba mít obrovskou mapu, ale mít na ní co dělat. "

    Vždyť v Origins byl ten svět hodně velký, snad třetí největší ze všech AC? Trvalo mi měsíce, než jsem vyluxoval všechny otazníky.


    • Platina mi trvala 55h takže to tak velký nebylo.

      • jindra.veliky

        55 hodin je málo???

        • Odyssey 120h a Valhalla mám přes 90 a konec v nedohlednu 😐

  • Hidden

    A jak pusobila mapa roznorodosti a otevrenosti, pokud prezentovali? Trochu mam obavy, aby vsude nebyl jeden nezapamatovanihodny kopec za druhym a cele to nebyl ani tak otevreny svet jako soustava koridoru, vzhledem k oblasti, kde se hra odehrava.

    • medveddd

      Včera na tu mapu vydali trailer, za mě vypadá dost super.

      https://www.youtube.com/watch?v=zKua34QXhMA

      To ale ale zrovna to, co Ubi uměli vždycky, strach mám pokaždý o ostatní aspekty jejich her :D

      • Hidden

        Diky, take jsem na nej vcera koukal, umeli se trefit. ;)

        Neco malo otevrenejsiho tam i bylo videt, ale i tak otazka zustava, protoze takovych mist tam asi moc nebude, tak me zajima jak se s tim Ubisoft prave popral z hlediska celkove volnosti pohybu po hernim svete.

    • no ked si tak predstavim japonsko kde dnes mas 98%  obyvatelov japoncov, vzhlad krajiny ktora je vytvorena vlastne sopecnou cinnostou. tak moc moznosti roznorodosti ostrova v minulosti tam cakat nebudem. (neviem ci vtedy existovala ta minipust , jedina zmena co by tam bola je rocne obdobie, kde namiesto zelene mas sneh (a ze su tam miesta kde napadne aj viac ako 3-5 metrova pokryvka ani netreba spominat)

      • Hidden

        Slozeni obyvatelstva nema se vzhledem herni krajiny moc co delat. V Japonsku je rada mist, ktere jsou treba vyslovene placka, ale to take neni pointa, protoze hra se odehrava v kopcovite oblasti kolem dnesni Osaky a Kyota a proto me zajima, jak uchopili prave tuto cast Japonska z herniho hlediska (world building, game design).

  • Obejde se i bez samuraje v hlavní roli.

    • medveddd

      Rozhodně se ale neobejde bez kňourání :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit