Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

     Two Point Museum šlo okamžitě do mého seznamu přání na Steamu. Už moderní Theme Hospital (TPH) mě nadchl, ale jako makrofotografa, amatérského entomologa a milovníka muzeí a zviřátek je museum splněnej tycoon. Hra vypadá absolutně skvěle už z aktuálního buildu. Přetéká možnostmi a přesně jak se píše v preview: "Je to vaše muzeum." Ačkoliv jsem nabyl na Gamescomu, hra ně mě působí stejným dojmem. Grafika je čím dál lepší a celek víc a víc připomíná plastelínové světy Nicka Parkera (Wallace a Gromit aj.). Neskutečně mi to vizuálně sedí. Velmi mě baví rozmanitost a bambilión všelijakých předmětů a detailů. Expedice jsou taktéž vynikající nápad. Nevidím na hře ani tu nejmenší chybičku. Zatím. A úplně popravdě bych si to zahrál 100x raději než třeba God of War: Ragnarök :-D No, bude to dlouhé čekání. Doufám, že ve 2025 vyjde i fyzická edice hry.

  • Jsem zvědavý. Vypadá to moc hezky.Každopádně, až Two Point Hospital mě hodně bavilo, tak u Two Point Campus jsem měl pocit, že kvalita (po stránce hratelnosti) šla dolů. Zatímco v nemocnici se toho dělo misi od mise pořád něco navíc a bylo potom i oříšek to uřídit, tak škola byla znatelně jednodušší a plytší. Ač různé mise měly jiné třídy, tak fungovaly stejně, jen s jiným skinem místností = člověk hrál pořád to stejné jen s jinou grafikou ale bez nějaké nové výzvy navíc. Zatímco v nemocnici člověk musel ladit počty místností a personálu, tak ve škole to díky rozverhu bylo jasné. Tam bylo hrou nadefinované "potřebuješ tolik místností a tolik učitelů". Méně je špatně, více je zbytečné.Takže po tomto kroku zpět mám z Muzea trošku strach. Ač to graficky vypadá krásně, nejsem přesvědčený o tom, že tam bude dostatek zajímavé hratelnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit