Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Sims Social?
    http://www.csfd.cz/film/234133-gamer/
  • corfer
    Jako vždy konference EA šprajcnutá na klasických sériích.

    update: Sims social je tedy parádní úlet (čti: parádní hovadina).
  • NFS Run vypada dost hrozne .. dejme tomu ze Shift II s uzivatelskymi upravami jizdneho modelu byla pohodova arkadicka kdy se clovek nechce soustredit a moc snazit .. ale to co ukazali z Run je hruza ... a ty otravne (snad preskocitelne) on foot pasaze tomu taky moc nepomahaji .. jeste ze maji ME3 a BF3
  • Nezdá se vám to SW takové "divné"?. Klasické deltoidní křižníky, zbroje vojáků velmi podobné klonům, trojnozí droidi podobní droidekám....tj. věci, které se ve SW univerzu objeví za stovky let. Chápu že musí dolovat původní filmy až na dno, ale nějaká kontinuita by se zachovat měla:(
  • mmrrxx
    SSX dobry fail, a to ake kecy okolo toho , ze zoskenovane hory od NASA, jasne po cinskom mure sa jazdi :o)
  • Za 1. preco neukazuje moje komenty keď píšem do live chatu ? a za 2. bude možné stiahnuť EA Ubisoft a Sony konferenciu? pretože sa to s mojím netom nedá pozerať Ďakujem za odpoveď.
    • Protože to modi musí povolit, tvé komenty a asi nejsi dost zajímavej... ne kecám, určitě tam píše tuna lidí, nemají čas to třídit.
      • a bude možné stiahnuť potom všetky konferencie ? pretože sa to nedá pozerať s mojím netom :/
        • No to já nevím, snad to někde na netu nejdeš...
  • Cajk
    "ME3 vychází 6. března 2011" - hej super kluci, teď už jen získat stroj času.. Dobře Aleši, dobře ty:D
  • http://www.gametrailers.com/netstorage/e3/e3-live.html

    zde je live stream celé E3ky:)
  • Mass Effect 3... docela dobrá střílečka z třetí osoby říznutá simulátorem gaye... co říkáte?
    Už vidím, jak se všeci po****u z toho jak je to skvělý RPG. Nazývejme věci pravými jmény... a stejně si to spoustu lidí koupí jen aby viděli jak to dopadne... *10*
    • Samozřejmě neříkám, že to bude špatná hra... smajlík se mi tam dostal navíc, ignorujte ho.
  • To bude picovina ten ME 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit